Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjatok pár indokot hogy...

Mondjatok pár indokot hogy miért nem használok mesengert (nem is fogok soha, és ne beszéljetek rá, mert nem tudtok. A barátom kérdezte hogy mért nem és azt mondta még nem mondok indokot addig nyaggatni fog. Írok 1? -et mert nem engedi beküldeni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyat mondjak hülyének nézzen (az írásod alapján az is vagy), vagy inkább valami értelmes okot?


1. Mert a szüleid nem engedik.

2. Félsz, hogy ellopják az adataid, megfigyelnek.

3. Nincs elég tárhely a telefonodon, hogy letöltsd.

4. Miért nem írod le a valódi okot, legalább ide kommentben? Tényleg érdekelne.


Találd ki melyik melyik volt.

2020. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy nem tudsz írni

😀

2020. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs. Ez is indok: a srácnak tudod gyk-n!
2020. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én csak egyszerűen nem használok facebookot mesengert és ilyeneket.Köszönöm a válaszokat! kérlek irjatok még párat ami hihető!
2020. jan. 3. 09:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Amit leírtam a kérdésbe is a barátom addig nyaggat még nem mondok neki egy hihető okot.Kérem ne kérdezétek mér, csak válaszokat kérnék!
2020. jan. 3. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes vagy. Miért nem lehet megmondani az igazat? Akkor talán mi is többet tudnánk segíteni. Én azt látom, hogy még magadnak sem akarod beismerni. Miért van egyáltalán barátod? Látszik, hogy túl éretlen vagy hozzá.
2020. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem a kérdésre válaszoltál!És azér nem használok ilyeneket mert nincs rá szükségem és én egy olyan ember vagyok hogy inkább a természetben szeretek lenni nem szeretek használni ilyenekt mert nem tetszenek.egyébként 23 éves vagyok!
2020. jan. 3. 13:06
 8/12 anonim ***** válasza:

X7

Most írtad le a választ. Ezt így elmondtad Neki is? Ha ez nem elég Neki, van konkrétabb válasz is: "csak"

2020. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7-re szólt, természetesen
2020. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy 23 éves vagy, simán lehetsz nagyon gyerekes. (Meg is látszik az írásodon.) Amúgy első voltam, kapásból négy jó választ is adtam, nem tudom mit vársz még.
2020. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!