Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ott lenne elötted az az...

Ha ott lenne elötted az az ember akit a legjobban utálsz/legtöbbszőr felidegesített hogyan/mivel kínoznád meg fizikailag? 🤔

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy, attól az én életem még nem lesz boldogabb hogy utólag, amikor már lehetőségem van rá akkor jól "törlesztek". Ha kínoznám ugyanolyan beteg elme lennék mint az aki most kínoz.

Persze attól a kölcsönt még mindenkinek törleszteném, az ember senkinek se legyen adósa, de ez már inkább csak elvi kérdés :)

2020. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnézetném vele a star wars 8-at majd 48 órán keresztűl fekete pàkó-győzike számokat halgatatnék vele.
2020. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért tegyem tönkre még jobban az életem egy féreg miatt? Már így is tönkre tette. Sehogyan,semmivel. Minek?
2020. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert mennék a sittre, ahhoz meg nincs kedvem senki miatt.
2020. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De mondjuk ha nem kapnál érte büntetést se semmit.
2020. jan. 9. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Akkor sem. Nem vagyok egy aberrált állat. Ha én kést szúrok valakibe,attól még az én sebem nem gyógyul be,csak tovább romlik. Ha én megölök egy gyilkost akkor gyilkossá válok. Azok akik pl. Megölnének egy olyan embert aki vétett a társadalomnak,az csak azt sugallja hogy ők sem különbek mint az aki börtönben ül. Ennyi. Értelmes ember nem kínoz meg egy embert,attól függ mit tett vagy nem tett. Mert nem helyes.
2020. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ha én kést szúrok valakibe,attól még az én sebem nem gyógyul be"

Fordítva ülöd meg a lovat. A bosszú nem azért van, hogy neked jobb legyen. Legyen rossz annak, aki nekem akar rosszat. Ahogy a mondás tartja, aki másnak vermet ás, maga esik bele. De ha nem, akkor kicsit segíteni kell neki.

2020. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Ha én megölök egy gyilkost,akkor gyilkossá válok. Gondolkozz el ezen.
2020. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy ölnöd kell. Gondolkozz el ezen.

Ugyanakkor ha valaki úgy gondolja, hogy ő megteheti, hogy árt nekem, akkor még nekem kéne kenyérrel visszadobni? Milyen bárgyú birkamentalitás ez?

Aki kivonja magát a törvények alól azzal, hogy nekem árt, az nem érdemli meg, hogy vigyáztak rá, hogy sajnáljam, hogy ne adjam vissza neki azt, amit ő nekem szánt.

2020. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Azt az idézetet nem szószerint kell érteni. Szimbolikus értelemben. Csak lesüllyedsz az ő szintjére. És milyen törvény? Lassan már nem lesz civilizáció sem. De csak azért mert más nem jól gondolkodik,cselekszik,nem muszáj ugyanazt az elvet követnem. Ha a bosszú nem azért van hogy nekem jobb legyen,hanem hogy másnak rosszabb legyen,akkor nem úgy gondolkodok,cselekszek mint az aki nekem akar rosszat? Mivel vagy különb mint ő?
2020. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!