Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet attól bajom fizikailag...

Lehet attól bajom fizikailag hogy màr több mint hàrom hónapja ki se mentem az utcàra?

Figyelt kérdés
Nagy csalàdi hàzunk van. Udvarra kijàrok ezt azt csinàlni pl hólapàtolàs amikor van hó. Vagy amit tudok azt megcsinàlok. De ha nincs semmi munka odakint akkor csak annyi hogy hozok be tüzifàt max vàgok is ha kell és ennyi. Azért van ez mert nincs munkàm sok helyre jelentkeztem utoljàra ahol voltam nem vettek fel. Azóta nem hivott a kutya se. Életem az nincs semmi, magamtól meg egyszerüen nem akarok kimenni még sétàlni se. Nem tudom magam ràvenni hogy kimenjek csak akkor ha muszaj. De akkor is mikor màr indulnék szràstól kezdve minden ràm jön szóval alig birok elindulni. Ettöl lehet bajom fizikailag?? Csak lenne munkam es megvaltozna minden kenytelen lennek kijarni. F

2019. febr. 2. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Az első hét biztos fárasztó lesz. Ha rád jön minden, az lehet attól, hogy félsz az emberektől.
2019. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az utca embereitöl nem félek, attól viszont igen hogy 8 vagy 12 oràn keresztul emberek koze leszek bezarva es el kell viselnem oket. De nincs mas valasztasom nem vagyok eleg okos hogy az eszemel keresek penzt magam itthon.
2019. febr. 2. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Szociális fóbia.
2019. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Csak kíváncsiságból, hogy jutsz ennivalóhoz pl?
2019. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pl. házhoz rendeli a kaját

Én 23 vagyok és csak hetente egyszer mozdulik ki kérdező! :D

2020. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindenhova lehet rendelni. :) Főleg gyógyszert, meg ilyeneket pl.
2020. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!