Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legboldogabb...

Mi volt életetek legboldogabb és legszomorúbb napja?

Figyelt kérdés

Nekem a legszomorúbb napom az volt, mikor tudatosult bennem, hogy mindenki a környezetemben megvet és lenéz és teljesen elutasitottak.


A legboldogabb napomat pedig még várom.



2020. jan. 11. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A legszomorúbb talán, mikor anya magamra hagyott. Vagy az, amikor becsuktam magam mögött az ajtót és többet nem néztem vissza. :(


A legboldogabbat én is várom, de a volt Kedvesemmel mindennapom boldogság volt.

2020. jan. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

A legszarabb, amikor elvesztettem édesanyámat.

A legjobb, amikor megyek majd én is.

2020. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megvetnek akkor tehettél valami rosszat. Ha meg nem tettél semmit akkor röhögd ki őket. Hülyék és ennyi. Hülyékkel meg nem érdemes foglalkozni.
2020. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell fogadni hogy a Sz#r embereknek JÁR a jó élet ebben a társadalomban. Emiatt pedig nem kell szomorúnak lenni mert fos emberekkel nem érdemes foglalkozni. Ha meg tettél is valamit akkor sem vagy rossz ember mert megbántad. Szóval ugyanúgy nem vagy hibás.
2020. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!