Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben az esetben?

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy 11es oszt.társam aki kifejezetten a mai érthetetlenül szar módú humort használja és folyton engem talál be vele. Ő egy 185cm magas én 177, ő vizilabdázik, én harcművészetet tanulok.. az erőbéli és önbizalom mennyiségi különbség igen nagy. Egy tipikus nagyszájú idegesítő, mindenkinek önmagát eladni kívánó egyén. Ebben az a szomorú hogy a mai beteg fiatal társadalom kapható erre a poénra. Itt se tisztelet, sem önuralom nincs... könyörtelenség az egész. Ennek okán persze ki is nevetnek. Én csupán azért nem válaszolok bármilyen beszólására, mert tudom, hogy felesleges, de mégsem látják meg, hogy igen is bennem van érték, nem úgy mint abban az üres senkiben. Hogyan hassak rá?

2015. jún. 2. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer megmondta a barátnőm kerek-perec,hogy fejezzem be, mert kezd elege lenni. Fel se tűnt,hogy esetleg megbánthatom egy-egy beszólással. Érdekes mód a többi barátnőm kapható volt rá,csak ő nem, de felfogtam a dolgot, és végül is igaza volt.

Ha van elég értelem benne, akkor abbahagyja.

2015. jún. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy nincs benne semmi, erőszakról szó sincs... csak szóban szeretném vele megértetni.
2015. jún. 2. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy nincs szó benne erőszakról, az enyémben sem volt,mégse esett jól a másiknak a humorom. Ez jó, hogy nem reagálsz rá, viszont ha úgy sem esik le neki, akkor mondani kell neki,hogy hagyja rá,mert már unod. Ha pedig mások is vele együtt nevetnek, akkor igazán ostobák. Majd rájönnek, ha őket találja meg ez a srác.
2015. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Najó igyekszem megértetni vele. Minden esetre köszönöm szépen :)
2015. jún. 2. 20:52
 5/5 anonim válasza:
"mai beteg fiatal társadalom" ...túúlzás ://
2015. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!