Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelenthet ez...

Anika2225 kérdése:

Szerintetek mit jelenthet ez a kijelentèse?

Figyelt kérdés
Van egy fèrfi akivel el kezdtem ismerkedni.Amikor rá kèrdeztem tőlle hogy ő mit szeretne komoly kapcsolatot vagy mit akkor ő azt mondta ő se tufja igazán mit akar.Mèha úgy èrzem meg akar komolyodni nèha meg amikor látja hogy milyen rosszul mennek mások emberi kapcsolatai akkor vissza lép.Nem tudom ez a kijelentèse után mennyire èr meg vele foglakozni nehogy pofára esès legyem a vége.Hívott kávéra de így nem tudom mennyirr érné meg ez at egész nekem mivel ez így nem hiszem hogy egy biztos pont.
2020. febr. 6. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Előre nem lehet látni hogy mi lesz a kapcsolatból. Lehet hogy így értette. Ez akkor derül ki ha együtt vagytok. Megszeret vagy nem. De ez fordítva is igaz. Te se biztos hogy belészeretsz. Miért ne mennél kávézni? Ha azt mondta volna hogy csag szórakozni szeretne és ebben te nem vagy benne akkor megérteném.
2020. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit akarok = 90%-ban azt, hogy dugni kötöttségek nélkül, de még ott a 10%.

Ha szimpi a pasi akkor menj el vele kávézni, beszélgessetek és majd kiderül mit akar, egy kávázással még nem veszítesz semmit.

2020. febr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!