Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lego repülőt vegyek...

Milyen lego repülőt vegyek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Ez előtti kérdéseimben is hasonlót kérdeztem de végül nem sikerült kiigazodnom teljesen... Az a lényeg, hogy olcsó lego repülő kellene, amit át lehet alakítani távirányítossá. Vagy lego helikopter.

2020. febr. 7. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
2020. febr. 7. 16:15
 2/4 A kérdező kommentje:
2020. febr. 7. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal érdemesebb lenne, ha magadnak tervezed meg, milyet akarsz és az alapján rendeled meg az alkatrészeket, és nem kész készletet veszel. Én régen a kockaáruháztól rendeltem, rengeteg alkatrészeik vannak, amit csak el tudsz képzelni. A legónak meg van saját tervezőprogramja, azzal egyszerűbben is megtervezheted, bár én anno már ismertem annyira az alkatrészeket, hogy inkább papíron állítottam össze miből hány darab kell valamihez, amit meg szerettem volna építeni. Azzal meg gondolom tisztába vagy, hogy a LEGO nem a legolcsóbb mulatság, bármiről is legyen szó.
2020. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hittem már nem kapok választ.
2020. febr. 27. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!