Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaelntin napkor nem akar...

Gabo6718 kérdése:

Vaelntin napkor nem akar Velem lenni a baratnőm Miert?

Figyelt kérdés

Mar 2 hete furán viselkedik és nemjön át

Hozzám, most benyögte hogy ő Valentin napkor nemlessz velem, mert a baratnői pont akkor érnek rá bulizni, mondtam hogy akkor megyek én is nem gond csak töltsük eggyütt a napot ő erre aztmondta biztos hogy nem most én vagyok a hibás? Szakitottunk, és mar több hibát elkövetett de megbocsajtottam neki.



2020. febr. 12. 07:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Én is jól megvagyok a párommal, aki szeret és megbeszül, én is őt.

De könyörgöm nem a párod, ha szakitottatok! Nőlj fel! A tapasztalatainkat mondjuk. A lánynak nem kellesz, mert ha kellenél akkor lépne az érdeketekben. Valentin napon is valószínűleg pont ezért nem volt veled, mert nem akar tőled semmit. Ő szingli! Te is az vagy!

2020. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Felfogtam hogy nem a párom már, 18 éves amugy a lany, de ez akkor is nehéz miért lökte nekem a dumakat hogy mennyire szeret?
2020. febr. 16. 17:51
 13/29 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akik igazából csak a visszacsatolás miatt csinálják, hogy simogasd a lelki világukat. Van egy film, az a címe, Nem kellesz eléggé, abban Scarlett Johansson-nak hasonló a karaktere.
2020. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Az első kis vitánknál az exenél aludt párszor, de megbocsajtottam neki elvileg megbanta. De ez már tökmindeggy

Meglesem azt a filmet hátha jobban látok

2020. febr. 16. 19:29
 15/29 A kérdező kommentje:
Én csak eggy kártya voltam, amikor rossz volt a kedve előhuzott én meg mentem mindig.
2020. febr. 16. 19:33
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ sokat segít
2020. febr. 17. 17:24
 17/29 A kérdező kommentje:
Már az exével van, vagyis az ex, exevel mivel en vagyok az exe, szep volt tőle 1 het utan ezert tiltott akkor engem le az exe par honappal ezelott
2020. febr. 23. 22:23
 18/29 A kérdező kommentje:

1 hónap után felkeresett hogy mindent megbánt, megpróbaltam mas lanyokkal fülébe jutott és gondolom azert jött vissza, ő ujra kezdte az exevel akivel regen 3 evig vokt, de ha volt valami mindig vele kezdte ujra, elvileg aludtak eggyütt de nemtörtent semmi most mit gondoljak? Hetvegen átjött sirt, sex volt egesz hetvegen, aztan masnap hazament es belökte nekem hogy mind a 2 őnket szeret..

Hogy reagaljak erre? Felvagyok zaklatva

Minden szó amit mondott csak szinjatek vokt megint nemértem segitsetek..

2020. márc. 22. 12:12
 19/29 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy, bocsáss meg...

De, szerinted ha együtt aludtak..nem történt semmi???

2020. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Játszik veled, de nagyon durván! Felejtsd el és kezdj egy új kapcsolatot egy másik lánnyal.
2020. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!