Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a szívemmel?

Mi lehet a szívemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok most lettem 16 éves elég vékony alkatú igazából. A napi átlag pulzusom kb 80 szokott lenni és eléggé gyakran szokott szúrni a szívem néha napi rendszerességel de néha 1 hónapig semmi fájdalom utána megint elkezd hetente pár alkalomkor de csak pár másodpercig tart. Voltam vele orvosnál nézett egy EKG-t nem talált semmit azt mondta valószinűleg az alkatom miatt ilyen a szívem de tovább küldött kardiologiára ahova még nem mentem időpont miatt. Bár azt mondta hogy csak amiatt küldött tovább hogy megbizonyosodjak hogy nincs baj. Nyáron elég sokat sportoltam és akkor nem szúrt a szívem de az iskola miatt abba hagytam sajnos a sportolást mert nincs rá időm. Tesi órán ha futok akár 1 percet is nagyon elkezd dobogni a szívem a torkomba is érzem ahogy dobog nagyon felmegy a pulzusom régebben nem tapasztaltam ilyet. Szeretnék újra elkezdeni sportolni de nem tudom igy el-e kezdhetek. Ráadásul én mindenen izgulok szóval nekem ez nagyon gyakori hogy állandoan magas a pulzusom akár 1 dolgozat akár 1 felelet előtt kb felrobban a szívem:D. De akár csak ha találkoznom kell 1 emberrel akkor is nagyon izgulok. Szoktam számítógépen játszani (CS:GO, Leauge Of Legends, stb...) de ott is ha olyan helyzet van nagyon elkezdek izgulni és ez lenne az eggyik kérdésem hogy játszhatok videójátékokkal vagy hanyagoljam amiatt mert izgulok miatta és felmegy a pulzusom? Mert hát elég nagy kikapcsolodás ha játszhatok csak félek hogy emiatt is baja lehet a szívemnek. A másik kérdésem pedig az lenne hogy elkezdhetek sportolni? És mi baja lehet a szívemnek?

2020. febr. 18. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is éreztem néha ilyet...


...Most a kórházból írok.


Nem kamuzok. Komolyan kórházba kerültem a szívem miatt. Szerencsére egyre jobban vagyok.

2020. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!