Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hátizsák, amiben belül is van...

Hátizsák, amiben belül is van néhány zseb, nem csak egy nagy ormótlan táska, és kellemesen elférne benne A4 méretű dolgok is? 21/L

Figyelt kérdés

Mint például a Doughnuts hátizsákok. (Ebből amúgy eléggé bejön a "macaroon" mini, meg a standard méret is, viszont a standradnak nem tetszik a kipárnázott pántja :( )


Nem szeretnék túl nagy táskát, sem túl sportosat vagy túl csicsásat. Valahogy olyan minden nap szinte bármihez viselhetőt.


Annyira nehéz megfelelőt találni, mert vagy túl kicsi (nem igazán fér bele A4 méret) vagy hatalmas.... ráadásul szintr zseb sincs már a hátizsákokban, vagyis alig.


2020. febr. 19. 18:36
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Nekem is olyan van, de keresgélni kell. Egyik lehetőség, hogy járod a táska ü7leteket és nézed. :) Sajna ez van. Másik, hogy laptop hátizsákokat nézel, de akkor is lehet, hogy menned kell üzletről üzletre és nyitogatnod. Ha semmi sem jön be, akkor rendeld külföldről, és a weboldalukon ki szokták tenni a belső fotóikat is.


[link]


[link]


[link]

2020. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint neked milyen van? Doughnut vagy Kanken?:D
2020. febr. 19. 21:54
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:

National Geographic. Amúgy lényegtelen, mert jpár gyártó csinál minőségi hátizsákokat. De nekem is keresgéélni kellett, mert az egyterűek pakolhatalanok, abba csak ömleszteni lehet. Van amire jó, de van amire nagyon nem.


Érdemes nézni azt is, hogy neked mennyi rekesz és zseb kell,

- kívül

- belül

- hány nagy osztása legyen


Szerintem az a legjobb, ha azért van neki egy olyan kicsit azért nagyobb rekesze, amiben lehet valamennyit mennyiségileg is vásárolni. Ami kicsit még használható közértben, vagy máshol, ha vásárol az ember. Nekem is van benne rengeteg rekesz: három nagy külső cipzárral, egykülső nagy zsebbel, és mindben még további zsebekkel. De belefér egy 2 literes üdítő is a középső nagy rekeszébe.

2020. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!