Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a történetemről?

Mit gondoltok a történetemről?

Figyelt kérdés

Az akkori kedvenc együttesem egy fiúbanda volt, ami egyáltalán nem volt ismert, senki nem ismerte őket, csak az én baráti társaságom. pedig nagyon jó zenét játszottak, akár a világhírnevet is megérdemelték volna. de legjobban azért szerettem őket, mert az énekes annyira jól nézett ki, hogy elmondani nem lehet. igaz, hogy ő már 30 volt, én meg még csak 18.

Mivel nagyon kevesen voltak rájuk kiváncsiak, búcsúkoncertet szerveztek. úgy éreztem muszáj elmennem. egyedül mentem, senki nem ért rá, de jobb is volt így. nagyon jó volt a koncert, végig tomboltam, ezt az énekes is észrevette és az egyik számnál odatartotta nekem a mikrofont, nem ijedtem meg, imádtam énekelni, valljuk be, nem is ment rosszul, ezt Ő is megjegyezte, ami nagyon jól esett. a koncert végén elhatároztam, hogy autogrammot kérek tőle, szívesen adta, nem kértek tőle túl sokan. legnagyobb meglepetésemre emlékezett rá, hogy én voltam "a lány, aki olyan szépen énekelt". beszélgetni kezdtünk, ami órákig elhúzódott. az alatt a pár óra alatt többet megtudtunk egymásról, mint amennyit bármelyik barátunkról tudtunk. megígérte, hogy meglátogat. meg is tette. 2 nap múlva eljött hozzám, sétálni mentünk. akkoriban sok lelki problémám volt és senkivel nem tudtam úgy megbeszélni, mint vele, nagyon örültem neki, hogy megismertem. már nem a jóképű énekesnek láttam, hanem a lelkitársamnak. viszont egyre inkább belészerettem. legnagyobb meglepetésemre ő is így érzett, ezt be is vallotta és közben majdnem sírt, hiszen felesége volt, de már nem volt szerelmes belé, mert engem szeretett, majdnem sírtam örömömben, de a józan énem tudta, hogy egy házasságot tettem tönkre. megpróbáltam megvigasztalni, aminek a vége az lett, hogy csókolóztunk. ekkor ráébredtem, hogy nem járhatok vele, hisz 12 év volt köztünk. ráadásul túlságosan érdekelt mások véleménye, tudtam, hogy nagyon rossz véleménnyel lesznek rólam, ha ez kiderül. ezt neki is elmondtam, ő megértette, de azt mondta nagyon szeretné, ha egy pár lennénk. újra csókolóztunk, majd hazakísért. megbeszéltük, hogy még találkozunk. 2 nap múlva csörgött a telefon. ő hívott, elindult hozzám. nagyon féltem, mert tudtam, hogy nagyon rosszat fognak rólam gondolni. ráadásul korábban nagyon jó volt a viszonyom a szüleimmel, de ezt nem mondhattam el, pedig annyira szerettem volna. apukám mentős volt. egyszercsak egy munkatársa szólt neki, hogy jöjjön segíteni, baleset történt. tudtam, hogy baj van, éreztem, hogy ő volt az. könyörögtem apukámnak, hogy vigyen el, de csak nagy nehezen sikerült. persze apukám tudni akarta, miért akarok ennyire menni, én meg elmondtam, hogy szinte biztos vagyok benn, hogy egy jó barátomat érte baleset. a gyanúm beigazalódott. majdnem elájultam, amikor megláttam őt véresen, de még magánál volt. odamentem hozzá, azt mondta szeret, mondtam, hogy én is szeretem, és megpróbáltam bíztatni. kórházba vitték. másnap el akartam menni, meglátogatni őt, de apukám ezt mondta: "ne menj, meghalt a barátod" úgy éreztem a szívem ketté szakad, sírni akartam, de nem tudtam. sosem éreztem még ilyet, így kellett véget érnie az első szerelemnek? pár napig úgy éreztem valóra vált az álmom, de az ég elvette tőlem a boldogságot. elkeseredtem. hónapok kellettek, hogy teljesen talpra tudjak állni. a szüleimnek 1 éve mondtam csak el a teljes igazságot, ezt ők nem vették jó néven. azóta is gyakran eszembe jut Ő, az első igaz szerelmem, de mostmár férjem van, talán ezért vette őt el az ég, mert különben most nem lennék ilyen boldog a férjemmel...

ezt szerettem volna megosztani veletek, és kiváncsi vagyok mit gondoltok róla.


2010. júl. 23. 21:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
így leírva nincs benn semmi különös, de átélni egészen más volt....
2010. júl. 23. 21:57
 2/11 anonim ***** válasza:

Húúú.

Nem mindennapi dolog.

Ha megtörtént tényleg veled, akkor ...

olyasmit adott neked a sors, amit NAGYON kevesen tapasztalnak.

Habár szomorú ami vele történt.


Erről egy könyv is elmenne ;)

2010. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezért is akartam leírni, mert nem mindennapi dolog ez, és örülök is hogy megtörténhetett velem :)

köszi a választ :)

2010. júl. 24. 13:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

húúú...annál a résznál amikor apukád aztmondta hogy ne menj be hozzá...mert meghalt.. majdnem sírtam...


azhogy 12év volt köztetek...nem számít...de télleg...a szerelem nem korhozkötött..

elégmegható volt..:O

2010. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen, tudom, de akkoriban nagyon gátlásos voltam, mindenkinek meg akartam felelni és tudtam, hogy nagyon rossz véleménnyel lettek volna rólam a "barátaim", ismerőseim, rokonaim, ha megtudják. nagyon bánom, hogy ilyen hülye voltam, ha nem halt volna meg, lehet akkor sem jártam volna vele csak ezért, de ha ez az egész most történt volna, akkor nem lett volna probléma a 12 év számomra :S

köszi a választ neked is :)

2010. júl. 26. 14:05
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon jó történet, sajnos a vége elég szomorú, de lehet, hogy így kellett lennie! Amúgy szabad megkérdezni hogy mi volt ez a zenekar? ha nem szeretnéd ne mondd el! Tényleg jó könyv lehetne ebből! A férjed tudja ezt a dolgot?
2010. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igen tudja, vele mindig mindent megbeszélünk :)

ne haragudj, de nem szeretnék neveket említeni :) köszönöm a választ :)

2010. júl. 26. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Húúú ez nagyon durva!!!Én is majdnem elsírtam most magam.És az hogy megérezted hogy valami baj van.Fúúú.Azt megkérdezhetem, hogy ez hány éve történt (és hogy ugye most hány éves vagy) és hogy hány éve vagy házas?Csak kíváncsiság, nem muszáj válaszolnod.
2010. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

29 éves vagyok. 11 éve történt. 4 és fél éve vagyok házas :)

Hogy tényleg megéreztem-e azt nem is tudom biztosan, inkább azt mondanám, nagyon megijedtem, hogy ő volt :(

köszönöm a választ

2010. júl. 26. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
jó lehet hogy a 12 év nem állt volna közétek de a felesége igen...
2010. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!