Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy telik a nyarad, ahogy...

Úgy telik a nyarad, ahogy tervezted?

Figyelt kérdés
Már csak 1 hét és augusztus.. és szeptemberben megint kezdődik a suli. hogy telt eddig a nyarad? én nagyon sok mindent elterveztem, és nem úgy sült el,ahogy szerettem volna. nagyon sok időt elpocsékoltam a semmire.. és olyan szar, mert úgyérzem csak én vagyok ekkora lúzer és mindenki más bulizik ezerrel..
2010. júl. 25. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy, hogy telík a nyaram? -K.urva melegen
2010. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
jól, dolgoztam egész végig, hétvégente pihentem, voltam 1-2 buliban is. kb ennyi. és így is terveztem. 19L
2010. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
idei nyaram a legszarabb :S ennyire gáz még sose volt, de minden esetre szinte könnyezik a szemem amikor bemondják a rádióba vagy a tévébe hogy vége a nyárnak :S de 16-17 évesen olyan nyaraim voltak hogy mindenki irigyelne :D
2010. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem úgy történik semmi, ahogy elterveztem. Ez eddig életem legsz*rabb nyara.
2010. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!