Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van velem?

Szerintetek mi van velem?

Figyelt kérdés
Mikor még kisebb voltam kb olyan 10-11 éves volt egy barátnőm. Egyik szünetbe behívott a mosdóba.Magunkra zártuk a wc fülke ajtaját, és levetkőztünk egymás előtt meztelenre. Azt mondta, ha nem csinálom nem leszünk többé barátnők. Én kis hülye naiv fejjel belementem. Szóval levetkőztünk egymás előtt, fogdostuk egymást ilyenek. Eléggé megvoltam illetődve, de tetszett. Utána az a csaj elköltözött. Megszakadt a kapcsolatunk. Teltek az évek, de nem csillapodott ez az érzés a lányok iránt. Folyton megnézem őket, fantáziálgatok, de még komoly kapcsolatról is. Meg volt egy lány akivel letepertük egymást és egy csomó perverz dologról beszélgettünk(ez már kicsit idősebb koromba történt) Komoly kapcsolatról is fantáziálgattam már, a lányokkal jobban érzem magam, jobban megtudom értetni magam velük. A fiúkkal nem volt olyan jó a viszonyom, sokszor másképp viselkedtem velük, mint a lányokkal. Tetszett már amúgy fiú is. De valahogy a lányok régebb óta olyan fura érzést keltenek bennem...

##velem
2020. márc. 8. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a vetkőztetős dolog volt az első szexuális jellegű élményed, így nem csoda, hogy ekkora hatással volt rád (illetve van is).
2020. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
semmi, legyél azzal akivel lenni akarsz
2020. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindjárt jön, hogy pedofil vagy, vagy anyakomplexusod van.

A nők szépek. Ez van...

2020. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!