Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egyszer minden...

Szerintetek egyszer minden véget ér? 🤔

Figyelt kérdés

Fizikailag, szellemileg és lelkileg is egyaránt érdekelne mi a véleményetek🙂

-viszont itt még arra is kíváncsi vagyok hogy egy netes barátságot a három közül hova sorolnátok?😅

Jelenleg úgy vélem igen néhány dolog nem tart örökké de nem biztos hogy mindennek véget is kell érnie vagy ez ilyen élet folyamat lenne, hogy így is úgy is egyszer véget kell érnie?🤔

Mondjuk ennél a netes barátságnál tali nélkül vagy akár talival is mindenképp véget ér, ugye?😔

Örömmel várom a véleményeket és példákat minden téren, esetleg a kis sztorikat ha vannak🙂



2020. márc. 14. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Még az univerzum is véget fog érni, persze nem mostanában. A Nap egy vörös óriás lesz, bekebelezi az egész Földet, de ekkor már nem lesz emberiség sem. Nos, ehhez képest még a jelenlegi civilizáció is egy szempillantásnyi idejű. A netes barátság meg kb szóra sem érdemes.
2020. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer minden véget ér

Hinni én már többé nem tudok

Pedig nagyon szeretnék

Hinni úgy, ahogy rég

Amit gyermekként nem tudtam

Hogy milyen más a valóság

2020. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer minden véget ér. Nekünk az a dolgunk, hogy tegyünk róla, minél tovább tartson, legalább a mi életünk végéig. Sokan azt hiszik pl, hogy a szerelem majd mindent megold. Pedig semmit sem old meg, nekünk magunknak kell ápolni és vigyázni rá.
2020. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Előbb vagy utóbb mindennek vége.
2020. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!