Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a tökéletes...

Mit tennél, ha a tökéletes gyilkosságot akarnád elkövetni?

Figyelt kérdés
A kérdést csak érdekesség képpen tettem fel. Nem tervek senkit eltenni láb alól.
2008. nov. 21. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nagyon-nagyon személyfüggő, és iszonyatosan sok tényező alakítja az ilyen gondolkodásmódot. lelki állapot, vagyoni helyzet, körülmények, minden apró dolog változtathat a gyilkosság módján. én személy szerint megpróbálnék minden nyomot és kapcsolatot eltűntetni magam és az áldozat között, persze ez egy "tökéletes" gyilkosságnál évekig is eltarthat.
2008. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem tökéletes gyilosság nincs! Egyébként meg nincs jobb dolgod, mint ilyeneken gondolkozni?! Ha érdekességet akarsz, akkor inkább nézz discoveri-t vagy hasonlót!
2008. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Valami nyomot úgyis hagysz és hiddel vannak olyan nyomozók akinek úgy jár az agya mint Columbonak vagy Poirotnak, Monknak ésatöbbi :D Szóval tökéletes nemlehet :D
2008. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem van tökéletes gyilkosság, bár nem gondolkoztam el hogy milyen.
2008. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
nem lehet olyat,mert Horatio Kane megtalál!:D
2008. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja, bocs. :)
2008. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Biztosan el lehet követni, és szerintem annyira nem is nehéz dolog, bár még nem gondolkoztam rajta... De sztem egy tökéletes gyilkosság az, amit nem derítenek fel és nagyon sok ilyen van manapság is
2008. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy evvel ezelott eltunt egy ugyvedno Romaniaban ,Brassobol.Szinte biztos hogy a ferje olte meg,aki rendor egyebkent,mindenfele nyomokat talatak,egy par vernyomot a furdoszobaban,erdoben ruhakat,fenykepeket,a holttest nem kerult elo azota sem,a nonek volt szeretoje,netan kulfoldre ment vele,nem lehet tudni,van egy kisgyerekuk,szoval a pasas olyan jol szineszkedik,vagy nem o volt,hogy a nyomozok teljesen meg vannak tevesztve,pedig o a gyanusitott.
2008. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%

"Mit tennél, ha a tökéletes gyilkosságot akarnád elkövetni?"


Valószínűleg elkövetném... de hülye kérdés.

2008. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Olvasd el Robin Cook Válság c. könyvét. Abban majdnem tökéletesen sikerült.
2008. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!