Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy animével...

PapTamass kérdése:

Volt már olyan, hogy animével kapcsolatban álmodtatok?

Figyelt kérdés
Megmondom az őszintét, én nem vagyok az a hatalmas anime rajongó. De tegnap éjszaka volt egy animével kapcsolatos álmom, ami baromi jó volt. Majd mikor felkeltem elég szomorú lettem, így egy kicsit kíváncsi is lettem, volt már másnak is hasonló animével kapcsolatos álma? Ha igen, milyen volt, miről szólt?

2020. márc. 21. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én anime rajongó vagyok XD

Volt már párszor ilyen álmom, amikor egy anime nagyon megtetszett és teljesen rápörögtem.

Általában arról szólnak, hogy én is az anime egy szereplője leszek és együtt kalandozok, meg hasonlók a többi karakterrel.

2020. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én álmodok mindennel: animékkel, filmekkel, könyvekkel, valós dolgokkal. (vegyesen)



Most olyan konkrét animés álmot nem kapok, ami van olyan hosszú, hogy értelme legyen bemásolnom ide. (Vezetek álomnaplót)

2020. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jujj abból annyi van h könyvet is tudnék írni róla xd
2020. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!