Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti miket almodtatok...

Kismamik! Ti miket almodtatok a babatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok, mar sokfajta almom volt. Pl: Többször lattam egy edes kis barna haju babat, (nem tudnam bekategorizalni, hogy fiucska vagy lanyka) egy masik almomban szoptattam, egeszen pontosan fröcskölt/ömlött a tejem, es a baba szajat probaltam rahelyezni folyton... :) De volt sajna mar kevesbe jo almom is, hogy autobalesetben borzasztoan beütöm a hasamat es rettenetesen felek, es zokogok. Nehany hete pedig egy lany nevrol almodtam. A legfurabb az, hogy nem is tudtam, hogy LETEZIK ILYEN NEV !!!! A neten neztem utana, aztan csodak csodajara a naptarban is megtalalhato. Raadasul egyre jobban tetszik! :)


Most meseljetek ti! :)


2009. febr. 5. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
én 2x is álmodtam róla, hogy kisfiú lesz, először a 10. hét körül. Az lett... :)
2009. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En is 15 hetes vagyok:) nem tudom hogy arrol almondtam e hogy fiu vagy lany de elso perctol en ugy erzem hogy fiu! Meg nem tudom! Az allmokat illetoen hidd el en nagyon sok butasagot almodtam legtobbszor halat meg ilyen orultsegeket aztan anyoskam mondta hogy nyugodjak meg mert biztos azert van mert nagyon sokat aggodom a terhessegert, tudod eleg nehezen jott ossze es mar nagyon regen vartuk a picit es lehet ezert almondok folyton butasagot! De jo hir mert legutobb azt almodtam hogy lattam a picurt a hasamban es o nagyon aranyosan mosolygott ram :) nagyon boldogan ebredtem! Szerintem mindenki olyanokat almodik mit a tudatalattija szul es ha valaki sokat aggodik akkor rosszat allmodik aki meg nyugodt annak ilyen gondjai nincsenek! Sok sikert a tovabbi babavarasban!
2009. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsika az elobb a halat helyet halalt akartam irni!:)
2009. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia. én már túl vagyok a szülésen, de nekem is állandóan fura álmaim voltak. azt mondta a férjem, hogy "golyós" vagyok. a legemlékezetesebb, soha nem felejtem el, az volt, hogy álltam a kórház folyosóján, kezemben volt a Pici. a folyosó végén volt egy kád. én meg elejtettem a Babámat. a hasára esett, felvettem, rámnézett és mosolyogva azt mondta, nem fájt Anya, ne félj. a legfuribb, hogy újjszülött volt, és beszélt. szuperBabát szültem :) valószínű azért álmodtam, mert attól féltem a legjobban, hogy kórházba kell menni, és szar lesz. ehhez képest ma is jó érzéssel gondolok vissza, hülyén hangzik, de egy kicsit hiányzik. mindenki kedves volt. szép emlékeim vannak...

7 hetes Picuri Anyukája

2009. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én még a teherbeesés előtt álmodtam többször is egy kislánnyal, egyszer ovis volt, egyszer meg 14 éves kamasz. :)

Aztán decemberben egy pozitív teszttel, amire rá volt írva, hogy "kislány"! Januárban pozitív lett a teszt!

Ha ezek után fiúnk lesz... :)

Egyszer meg azt álmodtam, hogy tovább éltem az életemet, pedig már megvolt a baba, néhány hónapos volt, és én sokat voltam távol otthonról, mert elfelejtettem, hogy a szobában alszik, és akkor jöttem rá, hogy már mióta nem adtam neki enni! A következő pillantban meg már a DM-ben mászkáltam, a babával, és a bébikészételek közül válogattunk...

Szörnyű volt, mert furdalt iszonyúan a lelkiismeret, hogy hogy felejthettem el a babámat...

8 hetes kismama

2009. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt álmodom mostanság, hogy vagy szülök, vagy éppen már a kezembe tartom a babámat ami visszabeszél nekem.

Vagy a köldökzsinort vágják vagy éppen szoptatok.


:D 39 hetes

2009. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia!hät en pont tegnap este älmodtam azt,hogy megcsusztam a jegen,es rävägodtam a hasamra...de volt mär olyan älmom is,hogy a baba annyira kinyomta magät a hasfalamon,hogy tisztän lehetett lätni,hogy nez ki,es akkor fogtam es neztem,aztän visszament.ez mär 2x volt.ja,meg egyszer azt is älmodtam,hogy sznten igy kinyomodott a hasamon a pici,es anyosomek meg akartäk simogatni,de nagyon durvän,en meg nem engedtem,mert meg olyan kis picike... :) meg azt is älmodtam egyszer,hogy uh-n voltam,az egesz familia ott volt,es meglättäk,hogy 5ös ikreim vannak,de egkisläny meghalt.szoval ilyenek voltak.amugy most 22hetes vagyok,es kisfiam lesz,es mär alig värom,hogy babäzhassak! minden jot nektek! :)
2009. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem álmodtam a babámmal,de a párom igen és olyan aranyos volt mikor mesélte hogy ott ült a babánk az ágyon és vigyorgott rá.Azt mondta kisfiú volt barna hajú és szemű.Még nem tudjuk a nemét!19 heteske

2009. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!