Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meik a legjobb bakancs?

Meik a legjobb bakancs?

Figyelt kérdés
az acélbetétes bakancsok közül meik a legjobb ? és hány évig bírja ? vagy a magyar surranó meddig bírja ? hány évig ?
2010. júl. 26. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Dr. Martens
2010. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de hány évig barja ?
2010. júl. 26. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ h használod. Ha kíméled akkor addig ameddig le nem rohad az ember lábáról de ha állandóan benne vagy és hordod akk is bírja azért elég sokáig. Jó minőségű bírja az sokáig.
2010. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a martens bakancs 40 évig bírja ha nemrugdosom csak hordom és kész ?
2010. júl. 26. 16:14
 5/6 anonim válasza:
űűigaz h a martens bírj a legjobban de sztem ronda, ha választani kéne akk inkább steel vagy shelys
2011. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Voza válasza:

Nekem Red Roster van kb 2 éve van meg. Talpa kezd lekopni, acél ellőt már igen törik, a nyarat biztos ki birja még.

Egyébként nagyon füg attól, hogy hogy bánsz vele. Rendszeresen bokszolod-e, jó bokszal kened, nyáron vagy télen töröd be, mit csinálsz benne.


Ja és még annyi, hogy nekem úgy van meg 2 éve, hogy 2-3 hetente vagy turázni mentem benne, vagy valamilyen kiképzésre, vagy koncert szóval nyüstöltem:)

2011. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!