Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik acélbetétes bakancs a...

Melyik acélbetétes bakancs a legjobb? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a steel nem tartós. Én a martens, ill. a Shelly's felé hajlom, azokról jókat hallottam...

egy 14 éves lányhoz illik?


2010. okt. 16. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:

MIért ne illene ? Én is 14 éves korom óta hordom.

Steel tényleg rossz, meg szerintem nem is néz ki jól. A Shellsy jó, nekem is olyan van. Én vagyok a 2. tulaja, de semmi gond vele, ajánlom. Martenssel nincs tapasztalatom, de mivel gyógycipő, azzal nem fogsz rosszul járni.

Ja, télre ne igazán vegyél betkós, illetve ne hordd, mert szarrá fog fagyni a lábad.

2010. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát, azt gondoltam, hogy fázni fogok benne, de ha betétet veszek bele, meg vastag zoknit, akkor el tudom viselni, nem?
2010. okt. 16. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
A Steel tényleg nem a legjobb, de azért tartós, nekem is olyan van. Shellysről sok rosszat hallottam már. A Martens az egyik legjobb márka, csak nekem az nem tetszik benne, hogy 14sorostól már nem orrvarrott. Sokan a Red Roostert dicsérik. Vagy a ciánkálit, habár azt már csak csináltatni tudsz.
2010. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valszeg tényleg a doc martens a legjobb, de sajna nekem olyanra nem telik:)

A steelt nagyon sokan szidják. Nekem az első bakim HD volt, hamar leamortizáltam (és utólag nézve, elég csúnya is a kialakítása:D), most Ciánkálim van, ezzel elégedett vagyok. 2 éves és egy karcolás sincs rajta (és nem azért, mert nem strapálom :D). a HD-t 3 év után dobhattam ki, úgy szétment.

2010. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Lehet nincs köze a kérdéshez, de most válaszolnátok nekem?! Miért hordjátok ezt a nagy fekete drága bakancsot ilyen fiatalon? Szkínhedek vagytok, vagy mi? A roma származásúakkal van bajotok? Bocsi cak meg szeretném érteni...
2010. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem csak skinheadek hordják! Hanem a punkok és a eockerek is! És miért nem hordhanánk drága cipőt? Sok évig jó, és nem sokkal drágább mint azok a krvás magassarkúk!

a cigányokről inkább nem mondanék semmit... -_-" magukért beszélnek.

2010. okt. 16. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem vagyok skinhead, csak egy mezei rocker. Amőgy ezt nem "kötelező" viselni, de az hordja, akinek tetszik. Én azért hordom, mert tetszik. Az meg hogy drága... Más cipő is van ilyen árban, azért sem sajnálják a pénzt. Esőben nem ázik át, tömegben nem tapossák a lábad, koncertre praktikus, ezért. De nem hordom télen-nyáron, hóban-esőben, csak amikor kedvem tartja.

Amúgy meg: cigányokat utálni, esetleg félni tőlük, ahhoz nem kell bakancsosnak lenni.

2010. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem voltam se skinhead, se rocker igazán. Hordtam, mert tetszett, és mert koncerteken jól jött.

Egyébként a Steel egy sz*r, a Shellys, vagy a Martens a legjobb. :D De ezeknek áruk is van, szóval meg kell fizetni, de tényleg jók.

2010. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14:11, te tényleg ennyire tájékozatlan vagy? Nem csak skinheadek hordanak bakancsot. Rockerek, punkok, metálosok (és ennek bármilyen alfaja:D), sőt, akár még gothok, gruftik is.

És azért hordjuk mert nekünk tetszik, szerintem nagyon szép, sőt gyönyörű, mikor felhúzom a lábamra, imádom :D Másrészt azért, mert koncerten hasznos. Harmadrészt meg mert ezt egy státusszimbólum. Ez alapján a legtöbb ember rögtön észreveszi, milyen stílust képvisel az ember. Tudod, olyan ez, mint a tucorgósoknál a rózsaszín póló meg a légyszemcsi, meg a csillogós köves fülbevlaók a fiúkáknak. Minden stílusnak megvannak a maga stílusjegyei, nekünk ez az egyik. Nem kell ehhez cigánygyűlölőnek lenni. Nekem spec. még sosem volt konfliktusom romákkal, így k.rvára nem is érdekel a dolog. 21/L

2010. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha belegondolsz 20-30 ezer ft nem túl drága egy cipőért, amit jobb esetben 4-5-6 évig elhordasz!
2010. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!