Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenért lehet tenni feljelent...

Ilyenért lehet tenni feljelentest?

Figyelt kérdés
baratomat zaklatja egy kiscsaj, mindig uj instat csinal. engem is zaklattak mindenhol. majd szepen leirtam neki hogy szemelyesen ne akarjon osszefutni mert megszaggatom (tipik fb-n nagy a szaja..). ezutan kitalalta hogy feljelent. nem igazan felek ettol az egesztol, viszont erdekel hogy egy ilyen uggye mennyire foglalkoznak? koszonom a valaszokat elore is
2020. ápr. 1. 23:47
 1/3 A kérdező kommentje:
uggyel*
2020. ápr. 1. 23:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, nyilvánosan fenyegetted meg, vagy privátba?


Egyébként a zaklatás az nagyobb ürügy a feljelentésre.

Egyébként a fenyegetőzést is szokták bűntetni, de ennél azért drasztikusabb formákban. Szerintem jobb ha abbahagyod és mindig letiltod, nem veszel tudomást róla. Mindenesetre neked nagyobb okod van feljelenteni. Legyél te az okosabb és ha nem reagáltok neki, akkor abba fogja hagyni. Őt az teszi boldoggá, hogy idegesíthet titeket :D rontsd ezt el.

2020. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb semennyire, főleg ha nincs alapos indoka hogy miért jelent fel.
2020. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!