Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezdhetnek vegre uj...

Hogyan kezdhetnek vegre uj eletet?

Figyelt kérdés

Evek ota depis es maganyos vagyok,gyakran vagyok faradt.Koncentracio es memoria zavarom is van.Sok mindent tettem mar magamert,de csak reszlegesen sikerult.

Pszichologusok hadait fogyasztottam el,jartam pszichiaterhez,eletvezetesi tanacsadohoz.Semmi ertelme nem volt...

Imadkoztam es kimdontam pozotiv dolgokat magamra es az eletemre aztan minden jora fordult,de csak egy ideig.Pl:.minden nap kimondtam h a munkahelyemen szeretnek erre egy ideig igy is tortent majd kirugtak...Nem ertem ez miert van...

Hogy torhetnek ki ebbol?

Tele vagyok elfojtott vagyakkal amik a problemak miatt nem teljesednek ki...Mondjak le ezekrol az almokrol?



2014. ápr. 26. 18:29
 1/4 jonatán11 válasza:

Legyél keresztény.pünkösdi karizmatikus egy lelkész beszél az életről.Hidj Istenben!

nekem is memória zavarom van és gyakran fáradt vagyok.az ATV nevű csatornán vasárnap megy a Vidám vasárnap műsor 11 órakkor van,nézd meg eleinte dicsérik az urat utána prédikálnak csak halgasd meg

2014. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne mondj le az álmaidról!

Oké lehet hogy az a pár év nem jött össze. (Nem a te éved volt) A munkahelyeddel meg az volt a baj hogy leépítés volt és pont rád esett a választás.

Szerintem ne pszichologusokkal beszélj hanem valamelyik családtagoddal vagy közeli barátoddal.

Amúgy az is lehet hogy csak bebeszéled magadnak.

Fel a fej és mosolyogj! Egyszer eljön a te időd is ;)

2014. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mansonina válasza:

Csinálj valami olyan dolgot, kezdj el hobbit, amit szeretsz csinálni és az ad önbizalmat! Plusz, ha vannak barátaid, álatlában ők is, nálam legalábbis így van. Az álmaidról soha ne mondj le, ha el akarod őket érni! Az első válaszolóval viszont nagyon nem értek egyet. Ez nem vallásos dolog, hanem te, személyiség, önmagad, stb, semmi köze nincs pl az imádsághoz. Igaz, hogy ateista vagyok (ne utáljatok, én így élem meg a dolgokat), de nem azért mondom ezt a vallásos cuccot, csak egyszerűen nincs hozzá semmi köze, hidd el. A lényeg, hogy lehet bárkinek rossz napja, hete..ha pozitív vagy, az se mindig jó. Légy realista! Egyszer minden jobb lesz, igaz néha rosszabb, de a jó is mindig eljön!:)

16/L

2014. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom szepen.:)
2014. jún. 7. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!