Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségiről kérdések?

Érettségiről kérdések?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy véleményetek, illetve esetleg tapasztalaitok alapján mennyire lenne nehéz emelt matemtikából, emelt fizikából, illetve középszinten kémiából letenni érettségit? Még messze vagyok az érettségitől, de vannak terveim álmaim, amit szeretnék megvalósítani, ezért érdekel, hogy ez mennyire lehetséges, vagy éppen mennyire nem az?

2020. ápr. 12. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rendes felkészülés után ez nem problémás. A lényeg a rendes felkészülésen van.
2020. ápr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Tanulj rendszeresen, akkor nem lesz nehéz...
2020. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor emellé még egy infó is beleférne? Az a gond, hogy sok minden érdekel. 🙈
2020. ápr. 13. 11:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ess túlzásokba. Ha már tudod majd, hogy merre akarasz tovább menni, akkor határozz az érettségi tárgyak ügyében.
2020. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom, de mindenképp Svájc érdekelne, és a CERN központ. (Persze nem takarítónőként).
2020. ápr. 13. 18:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Pontosan nem tudom, de mindenképp Svájc érdekelne, és a CERN központ. (Persze nem takarítónőként)."


hát pali.. hajrá xd


"Az lenne a kérdésem, hogy véleményetek, illetve esetleg tapasztalaitok alapján mennyire lenne nehéz emelt matemtikából, emelt fizikából, illetve középszinten kémiából letenni érettségit?"


Emelt matek és emelt fizika érettségik egy rossz vicc, nem kell hozzá magas foku tudás/ész, hogy megírd ötösre. Kérdés, hogy hány % a cél.

Kémiát nem csináltam, de még néhány emelt simán belefér ha okos vagy

2020. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tesóm szín 5 os volt matekból és emeltezett, 4 es lett neki nagyon nehéz volt állítása szerint.
2020. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jó en meg 2 órát ha tanultám rá és 90%os lett
2020. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

ha célirányosan Svájba, vagy más nyugati országba mennél tanulni, nem biztos, hogy érdemes időt tölteni az itteni emelt érettségikkel.

érdemes lenne utánanézni, hogy a külföldi egyetemek milyen vizsgákat kérnek a felvételihez. nem biztos, hogy az itthoni érettségit érvényesíteni lehet.

2020. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de igen lehet. és de igen, magyar érettségivel célszerű menni szerintem--
2020. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!