Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Vodafone TV...

Mi a különbség a Vodafone TV és a Vodafone Home csomagok között?

Figyelt kérdés
Volt UPC-sként nekem csak a Home csomag érhető el (ami ugyanaz mint a UPC-s tv és net csomag csak más néven, de ha minden igaz, ahol nem volt UPC ott most van Vodafone TV nevű vezetékes szolgáltatás is. Miben különbözik a másik? Más box jár hozzá vagy csak olcsóbb mert kizárólag új ügyfeleknek jár?

2020. ápr. 13. 17:10
 1/2 anonim válasza:
42%
Én úgy tudom, hogy a VODAFONE megvásárolta az UPC-t! De hogy ez mennyire igaz? Azt nem tudom .
2020. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Vodafone TV egy IPTV-szolgáltatás, amit a Telekom optikai hálózatán biztosítanak. A Vodafone Home pedig a volt UPC kábelszolgáltatásának új neve. Itt a TV DVB-C alapon megy, a csatornakínálat is különbözik valamennyire.
2020. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!