Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha panaszt teszek a postásra,...

Ha panaszt teszek a postásra, és a közvetlen helyi főnöke nem tesz semmit, csak egy ejnye-bejny, hova fordulhatok hogy kijöjjenek az ellenőrök?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyar Posta felügyeleti szerv - ha van ilyen.
2020. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hivatalosan, írásban kell panaszt tenni.

Bemész a prolémás póstára, és mondod hogy hivatalosan szeretnél panaszt tenni.

2020. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A helyi postán beirt panaszt ki vizsgálja?

A Posta.hu oldalon beirt mennyire hatékony?

2020. ápr. 13. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen mentem be. Hogy ki vizsgálta, arra már nem emlékszem, de a postafőnöknek is ott kellett lenni mikor megírtam a panaszt, és valami hivatalos válaszlevelet is kaptam 1-2 hét után.
2020. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Mi volt a válaszban? Hogy ők tökéletesek és semmi hibát nem vétettek?
2020. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A helyi postán nem hajlandóak panaszt felvenni,nem létezhet hogy a kézbesítő nem viszi ki a levelet..Pedig ajánlott levelekről van szó,ki sem hozza,értesités nélkül mennek vissza a levelek...
2020. máj. 11. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Posta.hu-n lehet hivatalos panaszt tenni, az magasabb szintre megy, nem a postára közvetlenül.

Foglalkoznak vele, anyám postás, kapott már figyelmeztetést olyan miatt, hogy a hisztis ügyfél ott panaszolta be (pedig nem volt igaza, de ugye az ügyfélnek mindig igaza van, pláne, ha pénzes.)

2020. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!