Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A férjem pravosláv vallású én...

A férjem pravosláv vallású én pedig katolikus, de az anyósom azt mondja, hogy amióta a házába jöttem én is pravoszláv vagyok. Ennek van értelme?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok, hogy, ha házasságot kötsz csak a nevet veszed át és nem a vallást is. Szóval én azt mondtam, hogy tisztelem a pravoszláv szokásokat és ünnepelni is csak azokat fogom, de a katolikus ünnepeket tartom igazinak, szóval csak a katolikus nagypénteken szeretnék böjtölni, mert azt tartom igazinak. Szerintetek, hogy megy ez?

2020. ápr. 15. 07:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a kezdet... a mama mast is fog hamarosan kovetelni, csak szolok. Aprosagnak tunik, de mar kezdi kimutatni a foga feherjet, 'az en hazamban te azt csinalod amit en mondok'. Surgosen beszelj a ferjeddel hogy ez igy nem lesz jo...
2020. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjem mindenben egyet ért az anyukájával és emiatt rám kiabált.
2020. ápr. 15. 08:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor készülj rá, hogy sanyarú sorsod lesz.

Ha már most kiabál, nemsokára ütni is fog.

2020. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor keszulhetsz is a pofonokra, mert vissza mertel szolni a mamanak.


Addig menekulj, amig nem keso.

2020. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg a kerdesnek, es amugy a problemanak semmi, de semmi koze a vallashoz, puszta hatalmi harc, aminek te pillanatnyilag a leheto legrosszabb poziciojat foglalod el. A mama megszokta hogy o iranyit, a fiacskaja nyilvan (?) mellette all, neked meg marad a kapcarongy szerepe. Gratulalok a parvalasztashoz!
2020. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez így igaz. A férjem mindig az anyósom mellett áll, akármi is legyen az, csak az ő pártját fogja. Elmennék, de van egy kislányom, akit nem szeretnék apa nélkül hagyni. Ez különben már 4 éve így megy amióta összeházasodtunk. Ha tudtam volna, hogy ilyen a párom soha nem mentem volna feleségül hozzá.
2020. ápr. 15. 08:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Oke, akkor ennyi. Minek irtad ki a kerdest, ha lathatoan nem is akarsz valtoztatni a helyzeten?


A gyerekre fogni netto baromsag, igazabol sokkal nagyobb kart okozol neki azzal hogy egy ilyen kornyezetben fog felnoni, mint ha apa nelkul, de bekessegben es kolcsonos tiszteletben tenne ugyanezt.


Amig te magad nem akarsz valtoztatni, minden ugyanolyan marad, sot egyre rosszabb lesz. De neked ez igy jo, hat fogadd orommel, hiszen akar ki is belezhettek volna ha visszabeszelsz. Milyen jo emberek hogy nem tettek, es egyelore 'csak' szoban bantalmaznak, hat nem igaz?

2020. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként 100 évvel ezelőtt lehetett utoljára ilyet csinálni fejlett országban. Muszlimoknál még ma is kötelező (a nőnek).
2020. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A kérdésem csak a vallásról szólt, hogy házasságkor változik e a vallás. Emígy utolsó előtti, teljesen igazad van, de sokkal bonyolultabb a helyzetem. Például, ha elmennék a férjem minden családtagja és ismerőse rám támadna, hogy micsoda egy ördög vagyok, hogy elmentem ok nélkül és még a gyerekemet is elvittem, és mindez ok nélkül ( mert anyósom soha sem hibás semmiben csak én, mert ő adja az ártatlant).
2020. ápr. 16. 04:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ooo, dehogy szol ez a kerdes a vallasrol... pont ahhoz az egy dologhoz nincs semmi koze.
2020. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!