Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudnek spanyolorszagban...

Mivel tudnek spanyolorszagban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetem elott allok az erdekelne h mi lehetne olyan szakma vagy barmi amivel elhelyezkedhetnek fokent olyan helyen ahol nem fontos a spanyol nyelv mivel hogy ezt nem tanultam, hanem pl angol munkavegzes lenne. Tetszik nagyon a kultura meg az orszag es a nyelv is amit majd ott + onalloan tanulnek es ezert szeretnem kiprobalni ott az eletet. Gimnaziumba jartam nemetet es angolt jol beszelek, nem feltetlen mostanra gondolom ezt hanem esetleg egyetem utanra.

2020. ápr. 15. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom, hogy hacsak valaki nem éri be a rosszul fizetett, alacsony képesítést igénylő állásokkal, akkor nem könnyű Spanyolországban elhelyezkedni, főleg a nyelvet nem beszélő külföldiként. (Vannak ismerőseim, akiknek sikerült, de egyedi esetekről van szó, túl nagy karriert nem futottak be, rendszerint nem a végzettségüknek megfelelő szakmában dolgoznak, és a házastársuk spanyol, ami sokat segít.)

A spanyoloknál hagyományosan magas a munkanélküliségi ráta ( [link] főleg a fiatalok körében, akik éppen ezért elvándorolnak más országokba munkát keresni. Őszintén szólva nem tartom valószínűnek, hogy ez a helyzet egyhamar megváltozna...

2020. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló már jól összefoglalta. Esetleg informatikában lehetnek lehetőségek, ha ehhez van affinitásod, akkor ez lehet egy opció.
2020. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi
2020. ápr. 16. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!