Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz érettségivel,2 szakmával...

Gáz érettségivel,2 szakmával 21évesen takarító nőnek lenni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találok mást egyenlőre,sokan be szóltak,hogy mit keresek itt,meg hogy nem ezért tanultam,tudom hogy nem ezért,de a kialakult helyzet miatt most csak ez van ,kicsit rosszul érzem magam már a beszólások miatt..

Szerintetek ciki? Sajnos kell a pénz ,és ez a munka is valami.


2020. ápr. 17. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, nem ciki, ez van. Aki tud jobbat, szóljon!
2020. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakmát tanultál? Amúgy semmilyen munka nem ciki. Ha az van, egy ronggyal és egy seprűvel kell arcon vágni ezt a rohadt életet.
2020. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ciki. Valamiből élni kell. Nyilván nem ezt tervezed életed végéig. De még akkor sem lenne ciki. A munka soha nem volt ciki.
2020. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Logisztikus,kereskedelmi ügyintéző szakmák..
2020. ápr. 17. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki!


Tarts ki, lesz ez még jobb is.

2020. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én írtam a második választ. Kereskedelmi ügyintéző papírom nekem is van. Wc papír. Tapasztalatból mondom. 10 éve én is padló mosással kezdtem gyakorlatilag egy multinál. Mára sikerült vezető beosztásba kerülnöm nyálas vagy bármi más előny nélkül. Ha takarítás, akkor takarítás. Nem szégyen.
2020. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A munka soha nem szégyen, ne érezd emiatt rosszul magad. Fel a fejjel, lesz ez még jobb is. A logisztikus egy jó szakma "békeidőben" nagyon keresett.
2020. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves,és bíztató szavaitok! Nagyon sokat jelent !
2020. ápr. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!