Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hány emberrel feküdtetek...

Ti hány emberrel feküdtetek le egyetem alatt? Most megyek egyetemre, nem tudom hogy képzeljem el.

Figyelt kérdés

Kort is írjatok légyszi, meg hogy hány évig jártatok.

És egyetem után?


Köszi a válaszokat előre is.



2020. ápr. 22. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem nagyon értem a kérdést hogy ugyan mit akarsz a válaszokból megtudni, de tessék:


Kereken 0. emberrel feküdtem le az eddigi egyetemista éveim alatt(3 év). Majd lesz időm normális kapcsolatra ha elvégeztem a képzést, köszönöm addig inkább a tanulásra koncentrálok. Egyéjszakások nem érdekelnek, párkapcsolathoz meg egyszerűen nincs energiám/időm. Vagyis lenne, ha szaktárssal jönnék össze, mert akkor minden nap találkoznánk az egyetemen és akkor nem kellene még extra külön programokra is időt szánni hogy egyáltalán lássuk egymást, de hát mérnökin nem sok nő tanul.


Él pár emberben egy érdekes téveszme, hogy az egyetem a folyamatos dugásról szól, mintha hirtelen mindenkinek teremtenének egy partnert. Van akinek erről szól. Van aki csak tanul az egyetemen. Van aki mindkettőt csinálja és van aki egyiket sem.


Ha le akarsz feküdni N darab emberrel, akkor tégy úgy (mondjuk ez nem csak rajtad múlik). Ha pedig máshogy akarod akkor csináld máshogy, úgy ahogy neked jó. Nem totál mindegy ki hány emberrel volt már?

2020. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Értelek, utolsó, köszönöm a válaszod.

Pont azért kérdezlek titeket, mert én is úgy képzeltem kicsit, hogy na majd egyetemen aztán mindenki mindenkivel. Mert hát hogy képzeljem, nincsenek közeli egyetemista ismerőseim. De így talán majd reálisabban tudom elképzelni és nem csalódok semmilyen tekintetben.

2020. ápr. 27. 08:00
 13/13 Bolcs_Elek ***** válasza:
Nekem kb 350-400, bar. Nem jartam egyetemre
2021. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!