Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jungkook tetkói valódiak?

Jungkook tetkói valódiak?

Figyelt kérdés
Nem igazán találtam választ a kérdésemre, ezért gondoltam itt megkérdezem, hátha valaki tudja.

2020. ápr. 27. 18:21
1 2
 1/19 Szkakandi Dia válasza:
100%
igen
2020. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Azok,amelyek a kézfején és az ujjain vannak azok csak ideiglenesek.Elég gyerekes minták,nem hinném,hogy élete végéig szeretné viselni.
2020. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lovas 13 válasza:
100%
Én úgy tudom igen
2020. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A kezén lévő ARMY felirat nem hinném, hogy valódi, ugyanis, ha jobban megnézitek a képeken, már sokkal halványabb mint volt. Lehetséges, hogy csak henna, már a többi tagnak is voltak ilyen ideiglenes tetkóik.
2020. ápr. 28. 14:27
 5/19 anonim válasza:
100%

Valódiak. Minden tetkó fakul egy idő után, ezért sokstor újra kell üttetni őket.

Meg ha nem lennének valódiak, akkor a bon voyageban sem nyilatkozott volna, hogy sajnálja amilyen botrány kitört körülötte.

2020. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, de az Ő tetoválásai még eléggé frissek és egyenlőre még Ő sem erősítette meg, hogy valódiak az olvasottak alapján, de nem tudom. Egyébként, milyen botrány ? Az utóbbi időben elég sok mindenről lemaradtam a srácokkal kapcsolatban, így örülnék, ha kifejtenéd. Arról hallottam, hogy a fanok kiborultak, mert egy képen Jungkook egy tetováló lány megölet vagy valami ilyesmi.
2020. ápr. 28. 22:04
 7/19 anonim válasza:
87%

Már ennyi idő után is fakul, nézz utána... Mellesleg nem hinném, hogy lenne ideje folyamatosan újra festegetni, komolyan nem is értem hogy gondoltad.

Jimin NEVERMIND tetoválása sincs hivatalosan megerősítve, mégis ott van már évek óta.

A botránynak meg nézz utána.

2020. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

A csajjal kapcsolatban IS szeretnék irni

Szóval az a szöszi jk egyik közeli “lányhaverja” és semmi nem volt köztük (akkor nemtom miért ölelgette annyira erősen de ok

:‚D) plusz a bh is megerősítette hogy ő nem Jungkook barátnője mert Jungkook állítólag szingli.(állítólag,,hahA)

Volt egy kép ahol iszogattak is együtt de hallottam már olyat is hogy a csaj biszex/leszbikus szóval nemtom

A tetkóról pedig..ami a kézfején van abban kételkedem hogy igazi lenne,de ami végig van az egész karján a válláig az szerintem real

2020. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%
csak oda rajzolta:)
2020. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Valódiak. Nem volt bejelentés róla, Koreában, mint sok más ázsiai országban, a tetoválások még mindig nem igazán elfogadottak. De a tetkók valódiak.

Az, hogy pont ilyen tetkók vannak a kézfején, ami "gyerekes", az meg... ugye tudjátok, hogy a kézről kopik a legjobban? Valószínűleg pár év múlva már nem lesz meg.

Néhány műsorban lefedik, hogy ne látszódjon, sok ilyen termék létezik, akiknek olyan helyen van és nem akarják, hogy a munkahelyükön ebből probléma legyen.

Néhány RUN BTS epizódban nem látszik, ez azért is van mert ezeket régebben vették le. Viszont, ha láttad a Bon Voyage 4-et, ott rajta van a kezén (bár többnyire kabátban és kesztyűben vannak -trükkös ez a BigHit :) . Illetve többször is látszódik, kétlem, hogy állandóan újrarajzolgatná magának, pusztán csak kevesebbet mutatják, illetve műsorokban úgy öltözik, hogy ne látszódjon. Egyébként a vakációjuk alatt csináltathatta, mivel előtte még nem volt meg, a BV-ban meg már ott vannak.

Pár hete egy koreai youtuber találkozott vele véletlenül, fel is tette az instájára képet, ott is rajta vannak a tetkók, szóval valódi.

2020. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!