Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jungkook tetkói valódiak?

Jungkook tetkói valódiak?

Figyelt kérdés
Nem igazán találtam választ a kérdésemre, ezért gondoltam itt megkérdezem, hátha valaki tudja.

2020. ápr. 27. 18:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%

Egyrészt biztos hogy nem egy olcsó tetoválóhoz mennek mint itt sokan szoval biztos hogy nem fog fakulni max évek után! Emberileg ez a legalja és teljes mértékben megvetem az ilyen embereket akik ennyit és ilyen mértékben hazudnak! Férfiak vállalják a felelősséget!

Na most Koreában férfi és lany barat nem ölelkezik mint it magyarban!

Az meg végképp kiveri a biztosítékot hogy azt mondtak rá hogy szingli és nem járnak! Lényegeben itt az idolok a rajongok szemébe hazudnak pofátlanul! Közben meg annyira kiáltják hogy mennyire szeretik a rajongókat! Ez nagyon Undoritó!

Akkor már ne mondjanak semmit róla hogy most ki az a lany vagy hogy milyen jungkook kapcsolata!!!

2020. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az utolsóval annyiban egyet értek, hogy biztosan nem valami olcsó tetováló szalonban csináltatta, azért én is ismerek néhány embert akinek van tetkója és még évek után sincs úgy kifakulva mint az Ő kézfején lévő felirat. És Jimin Nevermind tetoválása először 2014-ben jelent meg aztán pedig eltűnt és állítólag csak a koncepció kedvéért volt, viszont az igaz, hogy nemrégiben újra megjelent, lehet ez csak a BigHit újabb kis trükkös játéka, mint ahogy tudjuk, szeretnek játszani a fantáziánkkal és “titkos üzeneteket” belecsempézni az MV-be stb. Persze nem tudhatjuk, senki sem jelenthet ki valamit amiben nem 100% biztos, ez kb. olyan mint amikor azt állítják, hogy Jikook/Taekook valódi, nem mindig minden az aminek látszik. Arról a lányról pedig csak annyit, hogy valószínűleg nincsenek együtt, de attól függetlenül lehetett köztük valami. Őszintén szólva, elég nehéz elinni, hogy húszas éveikben járó felnőtt férfiak még soha nem kavartak senkivel. Csak gondoljunk bele, tizenévesek voltak amikor trainee lett belőlük, naivak lennénk, ha elhinnénk mindezt.. Lehet egy kapcsoltara nincs idejük, de futókalandokra még lehet. Egyértelműen nem fogják elmondani az igazat, ugyanis nagyon sok az őrült ARMY és ha valami ilyen kitudódna akkor szétszednék szegény csajt, így is zaklatták néhányan. Ezért is fogja a BH elsimítani az ügyet. Abban pedig nem kételkedem, hogy szeretnek-e bennünket, ha mi nem lennénk akkor Ők sem tartanának ott ahol. Csak vannak dolgok amik nem ránk tartoznak és ez tiszteletben kell tartanunk.
2020. máj. 4. 15:32
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolso igen csak az megint mas hogy hazudnak vele a rajongok képébe és megint az ha inkabb csendben maradnak! Amugy ez meg teljesen a bighit és a koreai cégek hibája! Amiert engedték ennyire elfajulni az idolok rajongását! (Amugy meg attól mert kevés az idejük attól meg tudnak ugyan ugy randizni együtt lenni! Volt erre nem egy példa! Amugy meg teljesen normális ha egy 20-as éveiben lévő srac még nem volt novel még itt is magyarban is Koreában meg ez a standard mert az iskolai éveket azt teljesen a tanulásra szánják (vannak kivételek de ez is a 10%!)
2020. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
VALÓDIAK! Beszélt róla, hogy a szünetük alatt csináltatta egy lánnyal, akit emiatt zaklattak és kirugták stb. Mind valódi.
2020. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Úgy értem mind, hogy ami a karján van azok is. A többi tagnak még nincs
2020. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
elvileg nem.nekem a biasom,de sztem csak henna
2020. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igaziak

Egy tetoválás soha nem tud annyira kikopni hogy ne maradjon nyoma. Max ha baromi rosszul van megcsinálva.

Ha akarnak ha nem hazudniuk kell mert:

1 köti őket a szerződés. Nem randizhattak x évig. Lehet hogy ez még él, lehet hogy nem de az tuti hogy nyíltan nem csinálhatják.

2 tömeghisztéria törne ki ha kiderülne hogy randiznak (Példa erre a tetováló lány. Teljesen szétszedték szegényt)

2020. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nem értem egyébként, hogy miért gyerekes a kézfején és az ujjain lévő tetoválás. Csak több milliószor mondták már el (különböző megfogalmazásban is akár), hogy az ARMY az életük. Jungkooknak nyilván fontos az a tetoválás. Plusz van jelentősége.
2021. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy csomo cikk van fenn roluk hogy mit jelentenek szoval egesszen valoszinunek tartom hogy igaziak
nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!