Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok írni nekem jó netflixes...

Tudtok írni nekem jó netflixes sorozatokat? Kezdek kifogyni

Figyelt kérdés
Már nagyon sok sorozatot láttam netflixen van még néhány a listámon, de nem árt bővíteni :D Amiket eddig láttam: Stranger Things, Insatiable, Riverdale, 13 reason why, Sex Eduticaon, You, Trinkets, The Socaity, Good Girls, The Good Place, Orange is the new black, Money Heist, Elite, Baby, The end of the f***ing world, I am not okay with this, Black Mirror, The Haunting of Hill House

2020. ápr. 28. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Outer banks
2020. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Anne with an e

Never have I ever

2020. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
DEAD TO ME
2020. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Disenchantment, 72 Dangerous animals: Latin America, 72 Dangerous animals: Asia, Napkelte, Rick and Morty, The Seven Deadly Sins, Ninjago, Inazuma Eleven, Love, Death & Robots, Death Note, Creeped Out, Johnny Test, Angry Birds, Transformers Prime, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Family Guy, South Park, Jojo's Bizarre Adventure, Kakegurui, Total Drama, Hormonokkal Tulfűtve, Nagy Átverések, Skylanders Academy, The Witcher, Travis Scott: Nézd Anya, Repülök! Oggy and the Cockroaches, One Punch Man, Blue Exorcist, Minecraft: Story Mode. Ezekkel el leszel egy darabig :). Legtöbbhöz magyar felirat/szinkron is van.
2020. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ozark
2020. jún. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!