Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan Entertainment...

Jsjsjssjsjsj kérdése:

Tudtok olyan Entertainment mondani akik fogadnak magyarokat is? (Kpop)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta Idol szeretnék lenni ezért gondolkoztam azon hogy miért ne próbáljam meg max nem sikerül.Tudom kevés az esélyem mert nem vagyok ázsiai és ha sikerülne is kapnék rossz megkérdezéseket, de attól függetlenül tudnátok néhányat mondani kérlek titeket.

2020. ápr. 29. 19:33
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%

A 10-es már elmondott mindent.


#2 Attól hogy valaki nem Ázsiai,nem él ott,nem beszéli a nyelvet.Még lehet esélye.Ázsiai vonás vagy lét,csak előny!!!.Egy piacnak ugyan ugy szüksége van mindent banda tagra és emelett rá is szükség lenne.A szülei is beleszólhatnak,de ő ismeri az álmait és van esélye,csak kevés.

#6 talán van is!

#7 Nem,de nem lehetetlen és csak kell értenie a zenéhez,meg biztosan tisztában van a szabályokkal az illető.

2020. jún. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
Utolso pont az a lényeg hogy beszéled a nyelvet és ott élsz 😓 ja meg hogy ázsiai vagy...
2020. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Az ottani piacnak meg pont hogy nincs szüksége rá mert bőven vannak jelentkezők akik ott élnek koreaiak és erre készültek már kis koruk óta mert bizony az sem mindegy hogy neked egy kósza alom vagy pedig mar 6 eves korod óta tancolsz meg énekelsz...
2020. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
Értem.De miért kell ennnyire hülyének lenni?Ez a kérdező dolga.Nem arra volt kiváncsi hogy ugyse lesz idol vagy arra hogy milyen gyerekes.Hanem arra hogy milyen ügynökségek vannak.
2020. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
De pont ez a lényeg hogy nincs ilyen ügynökség!!! Főleg nem idol képző... max egy háttér táncosnak való... de ott szigorúan háttér táncos lesz... névtelen hattertancos csak ugye ahhoz kell a koreai nyelv... Nagy tánc Tudás! Olyan mint a legjobb táncos Kpop csapatoké...
2020. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%
Ha igazán ezt szeretnéd akkor próbáld csak meg! Max nem sikerül, de szerintem egy próbát megér. Én is ezen a témán gondolkozom már egy ideje. Sok sikert!
2020. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
meg lehet próbálni de nem kell úgy beállítani hogy sikerülhet is...
2020. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik NORMÁLIS választ adtak és nem jöttek nekem azzal, hogy sikerülhet. Nem értem, egyszerű kérdésem volt, hogy melyik cég fogad magyarokat IS a válaszok helyett olyanokat kaptam, hogy “úgyse sikerül” “gyerekes vagy” tudom, kevés az esély, hogy sikerül de mégis van egy kevés és én hiszek ebben. Miért kell más emberek álmát lerombolni? lehet gyerekes vagyok sőt a kommentek szerint biztos az vagyok.Én hiszek benne, hogy sikerül hiába 0,0001% az esély rá. 16-os hozzászóló neked pedig sok szerencsét és hiába nem beszélünk meg semmi támogatlak. Ha ezt látod és szeretnéd akkor írok privátban néhány Entertainmentet akik fogadnak magyarokat IS.😊
2020. júl. 3. 02:32
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem sikerülhet*** rosszul írtam😊
2020. júl. 3. 02:33
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

Egy gond van hogy entertainmentek nem fogadnak másokat csak kelet ázsiaiakat! Ha igen akkor azokból nem kpop idol lesz hanem max koreai pop csapat! Hatalmas a különbség...!

Nem elvenni akarjunk az álmodat de ez kb olyan hogy te űrhajós akarsz lenni de közben rossz a szíved... maga az űrhajós létnek nagyon kemény fizikai és mentális tesztjei vannak! Tényleg csak az elitek válhatnak azzá.. kpop-ban viszont elég a kelet ázsiai származás a koreai nyelv meg a szolga lélek...

2020. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!