Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan Entertainment...

Jsjsjssjsjsj kérdése:

Tudtok olyan Entertainment mondani akik fogadnak magyarokat is? (Kpop)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta Idol szeretnék lenni ezért gondolkoztam azon hogy miért ne próbáljam meg max nem sikerül.Tudom kevés az esélyem mert nem vagyok ázsiai és ha sikerülne is kapnék rossz megkérdezéseket, de attól függetlenül tudnátok néhányat mondani kérlek titeket.

2020. ápr. 29. 19:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen entertainment nincsen.
2020. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező! Nekem is ilyesfajta álmamim vannak.

Már nagyon régóta gyakorlok és persze gyűjtök hogy hátha egyszer sikerül kijutni... na de olvastam ,hogy tudsz írni egy-két entertainmentet ahol fogadnak magyarokat IS. Ha látod ezt a választ kérlek írj privátba!

Sok sikert kívánok neked,és mindenben támogatlak! Sose add fel az álmaid hiába nagyon kicsi rá az esély hogy teljesül mindig meg kell próbálni mert ha meg se próbálod egész életedben bánni fogod,szóval hajrá!!

2021. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! neked is sok sikert és ne add fel! mindenben támogatlak!^^
2021. ápr. 22. 08:32
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó hozzászólás tetszett a legjobban! Én is köszönöm ezt a szöveget! Mostmár én is hiszek abban, hogy be fog teljesülni az álmom!
2023. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Néhány külföldieket, is befogadó:

JYP Entertainment

StarShip Entertainment

BigHit Entertainment

SM Entertainment.

És ugye a külföldi az a magyarokra is vonatkozik, mert nem innen külföldi, hanem onnan! Vagyis akik azt mondják, hogy nincsen ilyen, tessék! Én ezt cáfoltam!

2023. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!