Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szemétség...

Szerintetek ez szemétség lenne a legjobb barátommal szemben?

Figyelt kérdés

Új suliba kerültem, és lettek új barátaim.

A legjobb barátnőmmel nem változott a kapcsolatunk, szóval nem feletkeztem meg róla és fordítva sem.

Viszont az egyik barátom, elhívott külföldre egy utazásra, ahol van 1 megszabott létszám, így a legjobb barátomat nem tudom hívni magammal. Önzőség lenne, ha elmennék nelküle?

Nagyon lelkiismeret furdalásom van, mert tudom fordított esetben ez hogy esne, de egész életemben rövid pórázon fogtak és ez lenne az első ilyen élményem, hogy olyan helyre tudok utazni, ahova amúgy nem lenne lehetőségem.



2020. máj. 5. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont az egyik barátom, elhívott külföldre egy utazásra, ahol van 1 megszabott létszám, így a legjobb barátomat nem tudom hívni magammal. Önzőség lenne, ha elmennék nelküle?"


A barátod hívott meg TÉGED, és nem téged, ÉS a legjobb barátodat. Egyébként fura lenne, ha valaki meghívna valahova külföldre, én meg csak úgy, magammal vinném még azt akit akarok, mindegy, hogy a legjobb barátom, vagy sem. Legalább is: nekem furcsa lenne.

Úgyhogy nem, nem lenne önzőség.

2020. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van ebbe bele sem gondoltam. Csak rögtön azt éreztem, hogy nem szeretném megbántani, vagy azt éreztetni vele, hogy rá nem gondolok.

Köszi a gyors választ 😊

2020. máj. 5. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!