Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mmondani az Akagami...

Tudnátok mmondani az Akagami no Shirayukihime-hez hasonló animeket?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 14:58
 1/3 anonim válasza:

Soredemo Sekai wa Utsukushii / The World is Still Beautiful


Akatsuki no Yona


Romeo x Juliet (ezt nem lattam, de azt mondjak, hogy hasonlitanak)


Mahoutsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito / The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a Star


Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta... / My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! (ez az anime "aktualis" vagyis "Currently Airing" )


Remelem talalsz valamit ami tetszik :)

2020. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönömm
2020. máj. 11. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Koe no katachi: ez egy movie, alapvetően szomorú, de vannak benne szép pillanatok


Norn9: ha olyan animét akarsz amiben van romantika, ezt nem hagyd ki, bár van néhány szomorú jelenet benne


Kenja no Mago: ebben is van akció, és romantika, de szerintem lesz 2.évadja, mert igy nagyon befejezetlen, de ha érdekel nézd meg


Inu x Boku SS: szintén kis akció, romantika


Kaichou wa maid sama: nem igazán harcolós, viszont nagyon romantikus


Suki tte li na yo: nem igazán harcolós, viszont nagyon romantikus


bocsi, nem tudom mennyire értetted úgy hogy hasonló, hogy legyen-e benne harc meg romantika, de remélem találsz olyat ami jó lesz neked

2020. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!