Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy számomra ismeretlen...

Egy számomra ismeretlen személy zaklat! Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Ez egy érdekes történet mert egy közösségi oldalon sok barátra tettem szert.Van egy bizonyos barát aki elmesélte hogy kivel milyen perpatvarba áll stb.Nem csak nekem de másnak is elmesélte.Majd jött a zaklató személy aki mindezt cáfolta és pocskondiázni kezdte a barátomat,aki mesélt.Erre mi(én és még páran akiknek elmesélte a történetet)megvédtük őt.Ezen felbuzdulva a zaklató elkezdette nekem írogatni az adott oldalon.Akkor még vissza is írtam neki,és már akkor kértem h engem hagyjanak ki ebből stb.Majd eltelt pár nap és újból írt és már más oldalakon is megtalált ahol a profiljában rólam tett ki közszemlére hülye szövegeket.Ekkor is írtam neki,kértem távolítsa el mert sértő.Nagy sokára meg is tette,viszont rá pár napra újra írt ki rólam.Ekkor már nem őhozzá hanem az oldal szerkesztőjéhez fordultam,aki távolította az adatlapját.Igen ám,de volt/van egy másik profilja más névvel,kép nélkül stb,ami működik és arról is írt nekem ma levelet...Mit tegyek?Én már vissza sem írok neki.A vicc az egészben hogy kb 500 km van köztünk tehát nem is ismer.A még viccesebb a dologban h egy idősebb személyről van szó.

Mivel épp babát várok aki hamarosan megérkezik,nincs igazán szükségem az ilyenekre,ezt neki is leírtam még,de nemérdekli úgy fest.


2010. júl. 29. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jajj.. te szegény. hát nem lennék a helyedben az biztos. :( nem tudom, hogy ilyenkor mit lehetne tenni, esetleg rendőrség? vagy töröld magad az oldalról.

remélem sikerül megállítani valahogy. :)

2010. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az egyik oldalról már töröltem magam....a másikról nem szeretném :(
2010. júl. 29. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
És mindenképpen fent kell lenned azon a közösségi oldalon? Anélkül megszűnik az élet? Én is leszedtem magam, és nem hiányzik. Tudom, a kérdés nem ez volt, nem ezt várod. Szóval én ismét jelezném az oldal szerkesztője felé, vagy egy kicsit erősebb megoldás, ha feljelented a rendőrségen zaklatásért, vagy becsületsértésért. Esetleg figyelmeztesd előtte, hogy ha nem hagyja abba, ez lesz a következő lépésed.
2010. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jön egy nő a dokihoz, kékre – zöldre verve, a doki felkiált:

- Istenem mi történt magával?

- Akárhányszor hazajön az uram részegen, annyiszor megver.

- Hm -mondja az orvos- tudok erre egy teljesen biztos és hatásos szert. Ezután amikor hazajön az ura részegen, vegyen egy csésze kamillateát és öblítse a torkát, alaposan öblítse…

2 hét múlva jön ugyanaz a nő a dokihoz, kisimulva, kivirágzóan néz ki és megköszöni a csodaszert az orvosnak.

- Doktor Úr ez csodálatos, amit javasolt, képzelje el, jön az uram holt részegen én meg öblítem, csak öblítem a torkom, ő meg nem bánt engem…..

- No látja, egyszerűen csak kussolni kell…..

2010. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy fest ide is kár volt írnom....tisztelet a kivételnek
2010. júl. 29. 13:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Pedig bizony nagy igazság, még ha nem is vagy képes felfogni.

Angolul ezt úgy mondják: don't feed the troll.

2010. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 13:06!

Teljes mértékben osztom az elképzelésed, vannak helyzetek amiből jobb már az elején kimaradni.

2010. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De felfogtam hogy van benne igazság,de már a hócipőm teli van h az emberek nagy része csak ítélkezni tud és okoskodni stb.Azt gondoltam itt majd adnak pár jó tanácsot emberi hangon.De úgy látszik rohadt egy világban élünk....persze mikor fordított helyzetben vagyok én legyek rendes és megértő.Amúgy nem a zaklatómnak szóltam stb hanem a barátnőmet védtem meg de azt is csak írásban...
2010. júl. 29. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor is ez a helyzet. Vannak emberek, akiket pont az hajt, hogy élvezik, ha figyelnek rájuk, vagy ha konfliktus van. Minél jobban próbálsz valamit tenni ellene, annál inkább csinálja, és vérszemet kap.

Míg, ellenben, ha le se szarod, akkor meg fogja unni, és abbahagyja...

2010. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Leszartam....épp azért nem is őrá reagáltam amikor kiírt az adatlapjára hanem a szerkesztőnek írtam.Aztán vagy 2 hétig eltünt már kezdtem örülni h vége,erre ma újra.
2010. júl. 29. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!