Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy számomra ismeretlen...

Egy számomra ismeretlen személy zaklat! Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Ez egy érdekes történet mert egy közösségi oldalon sok barátra tettem szert.Van egy bizonyos barát aki elmesélte hogy kivel milyen perpatvarba áll stb.Nem csak nekem de másnak is elmesélte.Majd jött a zaklató személy aki mindezt cáfolta és pocskondiázni kezdte a barátomat,aki mesélt.Erre mi(én és még páran akiknek elmesélte a történetet)megvédtük őt.Ezen felbuzdulva a zaklató elkezdette nekem írogatni az adott oldalon.Akkor még vissza is írtam neki,és már akkor kértem h engem hagyjanak ki ebből stb.Majd eltelt pár nap és újból írt és már más oldalakon is megtalált ahol a profiljában rólam tett ki közszemlére hülye szövegeket.Ekkor is írtam neki,kértem távolítsa el mert sértő.Nagy sokára meg is tette,viszont rá pár napra újra írt ki rólam.Ekkor már nem őhozzá hanem az oldal szerkesztőjéhez fordultam,aki távolította az adatlapját.Igen ám,de volt/van egy másik profilja más névvel,kép nélkül stb,ami működik és arról is írt nekem ma levelet...Mit tegyek?Én már vissza sem írok neki.A vicc az egészben hogy kb 500 km van köztünk tehát nem is ismer.A még viccesebb a dologban h egy idősebb személyről van szó.

Mivel épp babát várok aki hamarosan megérkezik,nincs igazán szükségem az ilyenekre,ezt neki is leírtam még,de nemérdekli úgy fest.


2010. júl. 29. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor folytasd a profiljai jelentgetését az oldal gazdáinak (majd csinál másikat), esetleg a rendőrségen, bár mintha azt írtad volna, hogy nem hiányzik az ilyesmi, márpedig ezekkel még jobban bele fogsz keveredni.


ÉN azt csinálnám, hogy olvasatlanul törölném a leveleit mint spamot, illetve ha az oldal lehetőséget ad erre, akkor blokkolnám a bejövő leveleit, és nem foglalkoznék vele.

2010. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!