Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jártatok hasonló kicsit...

Jártatok hasonló kicsit kellemetlen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Ma a főnökömnek vettem egy tábla csokit, mivel eltudod nekem intézni egy dolgot. Mikor mentem fel hozzá az irodába, hogy megköszönöm amit csinált és nyújtom felé a csokit vissza utasította. Pedig úgy mentem fel, hogy örülni fog neki elfogadja erre ő meg azt mondta, hogy köszönöm de ezt nem kell.

Utána éreztem magam valahogy kellemetlenül és kicsit "bágyadtan" is jöttem ki onnan. De megpróbáltam nem gondolni rá, mintha megsem történt volna.


2020. máj. 12. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mit köszöntél meg neki, ha természetes dolgot - vagy olyan dolgot amit ő annak vél - akkor a normálisabb emberek nem fogadnak el érte ajándékot (vagy ha igen, akkor bedobják a közösbe és a kollégákkal együtt fogyasztják el).
2020. máj. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy a szabadságot eltudta nekem intézni
2020. máj. 13. 06:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy közeledésnek vette, vagy megijedt, vagy rossz napja volt, vagy fogyózik. Szerintem ne gondold túl és hagyd, ha egyébként ugyanolyan veled, mint eddig akkor semmi gáz.
2020. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!