Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Body suspension Magyarországon?

Body suspension Magyarországon?

Figyelt kérdés

Már egy ideje eléggé érdekel a body suspension, lassan kezdem rászánni magam, hogy én is kipróbáljam.


Ugye jól tudom, hogy Mo.-n csak Zagyvai Gábor vállal ilyesmit? Igazából csak érdekelne, hogy egy ilyesfajta kéréssel való megkeresés után hogyan történnek a dolgok? Vagy hogy lesz-e majd valamikor olyan esemény, amikor akár ott helyben fellógatják a vállalkozó szelleműeket? :D


Lehet csak én vagyok béna, de a neten keresgélve elég kevés infót találtam ezzel kapcsolatban, közelgő eseményt pedig egyáltalán nem láttam, csak a régiek jöttek velem szembe.


Igazából bármilyen ezzel kapcsolatos tanácsot/tapasztalatot szívesen olvasnék, nem ismerek olyan embereket, akiknek lenne affinitása ilyesmire és jól esne valaki olyantól hallani valamit, aki jártas a témában.


A dolog morbiditására/devianciájára vonatkozó fröcsögésektől ha lehet kíméljetek meg, tisztában vagyok vele, hogy sokaknál ez durván kiveri a biztosítékot, csak hagyjátok rám a hülyeségem, nem kell velem foglalkozni:D


A többieknek meg előre is köszönöm a választ.



#piercing #tetoválás #tetováló szalon #testmódosítás #Body suspension #Test felfüggesztés
2020. máj. 22. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi, láttam ilyet, de ez pontosan mire jó, hogy így fellógatnak és tudnak tetoválni?
2020. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Öhm.. Hát itt a felfüggesztés a lényeg, nem tetoválnak közben. Amúgy meg gondolom sokan sokféle oldalról közelítik meg, van akinek csak egy érdekes tapasztalás, van aki próbatételként fogja fel, van akinek egyféle spirituális jelentést hordoz a dolog és persze van aki csak nézni szereti a show-t.
2020. máj. 23. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudtommal jelenleg nem nagyon lesz ilyen, de ha igen, akkor általában zártkörű szokott lenni, nem reklámozzák előre.

Szerintem nem csak Zagyvai Gabi csinál ilyet, bár nem túl sok ember foglalkozhat vele, de egy-kettőt talán tudnék még az országon belül.

Én is szívesen kipróbálnám, de sajnos férfi létemre nem vagyok egy pehelysúlyú és azért a bőrnek is van maximuma, igaz, ha nem csak kétkampós, hanem mondjuk 6-8-10, akkor a súlyelosztás is meglenne, csak hát, azért ilyen téren érdekes lenne.

Gondolom a kampók beszúrása túlélhető, én saccra 0,5-1cm körüliekre gondolnék átmérőben, ami azért kivétel és gyógyulás után is valószínűleg nyomot hagy, bár tetoválással simán fedhető az is.

Bodysoma facebook oldal szerintem zagyvaihoz kapcsolódik, írj oda, vagy esetleg egyből zagyvaira, trigunában dolgozik, de van oldala külön, illetve még komáromi gerinek tehetsz fel kérdéseket, ő is eléggé extrém figura.

Árban nem tudom, hogy mennyi lehet, de biztos sokakat foglalkoztat ez, így biztos, hogy többen írtak már rá(juk).

A dolgok meg valószínűleg előzetes üziváltásokon át a személyes konzultációkig, majd végül a suspensionig megy, amennyiben bevállalod a fájdalmat. Nagyon sok variácót lehet csinálni vele, bár gondolom itt is van a könnyebbtől a nehezebbig minden. Talán a hát felső részére 1-1 vagy 2-2 lehet a könnyebb és valahol a 40-50 pontos lehet a nehéz, bár abból még képen is csak egyet láttam, valószínűleg nagyon nehéz lehet a sok kötelet erőarányosan feszíteni, esetleg konzolokkal csigákkal rendezni.

2020. máj. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem írok Zagyvainak, nem halogatom tovább a dolgot:D


Én lány vagyok és a súlyom átlagosnak mondható, azzal nem hiszem hogy gond lenne. A háton egy-egy kampós változatra gondoltam, általában az a belépő póz és így elsőre nekem is az a legszimpatikusabb.


A fájdalomtól nem igazán félek, inkább csak izgatott vagyok a dologgal kapcsolatban. Különösebben az esetleg megmaradó nyomok sem zavarnak, ez ezzel jár.

2020. máj. 25. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!