Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem csókolt még meg ?

Miért nem csókolt még meg ?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy sráccal igaz nem olyan rég összesen még 4 alkalommal találkoztunk de szép és jó minden közöttünk.

Úgy viselkedik mintha együtt lennénk, bújik,ölelget, puszilgat de még nem csókolt meg.

Szerintetek ennek van valami különösebb oka ? Miért fél megcsókolni?



2020. máj. 26. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Na tényleg, nem bantasból, de tutti fiatalok vagytok még és a srácnak is vannak gátlásai.

Borzalmasan egyszerű. Beléd van habarodva. Legközelebb azt akarod, hogy azt higyje, ő csókolt meg, told oda a szád a pusziba.


A fiúk felénk kis gyökerek, csak a szájuk nagy, de belül ők is érzékenyek. Egy nő (jelen esetben egy kislány) sokkal okosabb és érettebb, jobban bánik az érzelmeivel, és tudja irányítani ezeket a szitukat anélkül, hogy 40 másik emberrel megossza, mert a nőknek az intimitás és az érzelmek nagyon sokat jelentenek és jobban képesek olvasni ezt.


Remélem, összejön, mert olvasni, hogy vágysz rá és várod, de nem jön. Kell egy kis segítség és jönni fog.


(ha fogamzás gátlás érdekel, tudok kedves is lenni és mesélek, amit csak kérdezel. És ne vedd magadra az előzőt, tipikus tini reakció, teljesen természetes. Most ismerkedsz ezzel, és még nem tudod mekkora hatalom van a kezedben, csak még kell tanulni használni :) )


Tényleg a legjobbakat! Kívánom!

Én kis gyökér voltam fiatalon. Te legalább mersz kérdezni. Ez dögös.


Legközelebb ügyesen vedd át az irányítást. Jó játék! És nagyon remélem jól fog kijönni a vége.

2020. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fél
2022. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!