Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiatalon elpazarolnám a...

Fiatalon elpazarolnám a pénzem ha az álmaimnak akarok éllni?

Figyelt kérdés

Most 18 éves fiú vagyok, középiskolába járok, a szüleimmel nem nagyon engedhettük meg magunknak sosem a drága telefonokat,számítógépeket.

Nem voltunk úgy mond "csórók" csak apuék eltették a pénzt ételre, ruhára.

Diákmunkával keresem a pénzem, jelenleg azon gondolkozom, vegyek-e számítógépet, telefont, stúdió kellékeket?

Szeretnék az álmaimnak éllni de mivan ha sosem jön vissza a bele fektetett pénz?

Aki kérdezné zenében akarok elhelyezkedni.

Azokat amiket anyuék sosem vettek meg nekem, most megakarom venni magamnak, de félek ha most elverek több száz ezreket, gépre,telefonra, akkor mi lesz késöbb?

Autó,Jogosítvány,Ház

Ezek mind nagyon drága kiadások, ha most elköltöm a nehezen megkeresett pénzem késöbb megfogom bánni?

Nagyon nehéz döntés elött állok,szerintem túl gondolom talán.



2020. máj. 31. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy befektetés. Az sajnos olyan, hogy el is bukhatod, de azok, akik saját erejükből jutottak valamire, általában így kezdték. Kockáztattak, vagy bejött, vagy nem.
2020. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen tömegnyomorban gazdag "énén" piacra nem könnyű betörni, főleg ha esetleg olyan gondolatok bújkálnak mögötte, hogy "ezt egyszerű csinálni, ezt én is tudom". Nem csak az a kellemetlen, hogy a legpénzesebb tervnek néz ki, hanem az elejtett "nyomot hagyni" se azt mutatja, hogy épp a fos kéne legyen a fő profil. Hallgass kismillióféle zenét, ragadd ki a számodra érdekeseket, legyél tele velük, mire napi rendszerességgel is nekiállsz, és csak játssz az eszközeiddel az első pár évben, ne akarj elérni semmit! Nem baj, ha mégis trap, nem baj, ha nem szól jól, a tanulságokat le tudod vonni, később úgyis sokkal kiforrottabb lesz már a tipik nyers változat is. Monetizálni akkor érdemes, amikor már elviselhetetlenül sokat piszkál a nép, hogy mikor lesz koncert, miért nincs póló, hol lehet donételni. Addig csak a zenének érdemes élni, mert különben nem lesz kanyarban semmi átütő.
2020. szept. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Belevágtál?:)
2020. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!