Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kerdesem lenne konyv iras...

Gabriel70 kérdése:

Kerdesem lenne konyv iras kapcsan: LuxusHajon dolgoztam tobb mint 10 evet de jo az 12evnek is . Tobb nyelvet is beszelek targyalgasi szinten, ezzel nem lene Semmi gond ( magyar roman angol Olasz spanyol akar ) konyvet akarok irnak elmenyeimrol?

Figyelt kérdés
Kerdesem lenne konyv iras kapcsan: LuxusHajon dolgoztam tobb mint 10 evet de jo az 12evnek is .. Tobb nyelvet is beszelek targyalgasi szinten, ezzel nem lene Semmi gond ( magyar roman angol Olasz spanyol akar ) konyvet akarok irni errol az egesz rol. Eletemrol munkaid rol elmenyeimrol utazasaimrol . kerek segitseget Hol? Hogy? Kivel? Mivel kezdjem el mert most mar Nagyon de nagyon akarok hozza fogni. J Elore is koszonom a tanacsokat Es Elnezest kerek az ekezetekrol. Tisztelettel, GABRIEL

2020. ápr. 26. 12:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ott kellene kezdeni a könyvet, hogy mikor és hogyan kerültél a luxus hajóra.Aztán, hogy miképpen illeszkedtél be, mi volt a munkád. Azután az érdekesebb dolgokról lehetne tárgyalni. Minden évről lehetne írni valamicskét időrendebe. Ha előléptetés volt akkor arról, az utakról, és így tovább. Majd lezárásként elérünk a jelenhez.
2020. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam a kérdést, folyamatosan az volt az érzésem, hogy az aláírás az lesz, "a Törögg Zultán". Óriási csalódást okozott a Gabriel...
2020. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdd el vaalmi helyről; pl hol születtél, honnan indultál, honnan kezdődött minden pl " Budán cseperedtem fel"

És akkor innentől már megy ez simán szerintem. :) Hátha. :)

2020. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Van is egy pont ilyen című könyv, hogy "Luxushajón ​dolgoztam". Ha jól emlékszem öt magyar történetét meséli el, és megkértek egy jó tollú valakit, hogy írja meg a nyers mondandójukat. Mert hát a kalandtól még nem leszünk feltétlenül jó írók is, de ha gondolod meg lehet nézni, mert hátha szuperül megy. Ha mégsem, akkor meg még minid ott a lehetőség, hogy valaki fogyaszthatóbbra írja.


A könyvet amit fent írtam érdemes is lehet elolvasni, mert nagyon vicces és jól fogsz szórakozni vele. :D


Először el kell egy vázlat, de akár sorban a sztorikat is piszkozatolhatod, és majd később még rendezgeted, alakítod... De akár más is megírhatja, ha a vázlatodban minden benne van, tehát ha abból meg is lehet írni rendesen.


[link]

2020. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiadóban dolgozom. Hozzánk ne hozd, mert a korrektor felköti magát.

Ezzel a helyesírással, primitív fogalmazásoddal ne írj semmit.

2020. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Tárgyalgási" szinten? Egész biztos?


Amúgy ja, egyetértek az előzővel. Katasztrofális a helyesírásod (nem, nem az ékezethiányról beszélek), úgyhogy nem érdemes törnöd magad a könyvírással.

2020. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ha van sok tényleg (!) jó sztori, akkor más is megírhatja. Ezen nem fog múlni. Csak akkor tényleg legyen érdekes.
2020. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!