Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem megy a gitározás?

Miért nem megy a gitározás?

Figyelt kérdés
1 éve gyakorlok és egyszerűen nem megy. Sok oktató videót nézek és tanulom de nem megy rosszul fogom le , mellé pengetek mellé fogok a boundnak. Feladjam ? Nektek mennyi idő volt ennek a megtanulása?

2020. jún. 3. 14:39
1 2
 11/15 Mojjo ***** válasza:
@10: Nem értek egyet. A mellépengetés, elégtelen húrbiztonság, a megfelelő bund meg nem találása olyan hibák, amiket türelmes és kitartó gyakorlással le lehet küzdeni. Akkor is, ha tanárhoz jár, akkor is, ha oktatóvideókat néz, de még akkor is ha mondjuk könyvből tanul.
2020. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kb minden rajta van az interneten. Bármilyen technikára vannak fenn oktatóvideók. 1 év meg nem sok idő. Bár tudom h milyen szr amikor nem megy valami, de el kell engedni, és csak prüntyögni kell.
2020. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nos a kérdésem ki írása óta el telt pár hónap és fejlődtem azt hiszem de nagyon minimálisan. Sajnos ez nálam egy nagyon hosszú folyamat lesz úgy érzem :)
2021. ápr. 26. 20:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt. A kézformám sem ideális, meg az ujjaim is vékonyak, de évek alatt kialakult a dolog.
2021. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Végül is nem sietek :)
2021. ápr. 27. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!