Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel milyen állásokat...

Érettségivel milyen állásokat kereshetnék?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem és kihagyok egy évet mielőtt elkezdek szakmát tanulni nyelvtanulás illetve családi problémák végett.

Mivel így nem fog járni sem a családi, sem a kedvezményes bérletvásárlás szükségem lenne legalább egy részmunkaidős állásra. Diákmelót nem kapok hisz, jelenleg nem vagyok egyik iskolának sem nappali tagozatosa. Merre nézelődjek?

Lány vagyok, így a nehéz gyári fizikai munkákra nem felelnék meg.


2014. jún. 30. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Irodai munkák, ha a városodban esetleg van lehetőség közfoglalkoztatásra akkor az, vagy gyári melók. Pl. összeszerelői munka. Természetesen semmi pénzért, és ez mindegyikre vonatkozik. De a kicsit is meg kell becsülni.
2014. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Október 31-ig érvényes a diákigazolványod, addig dolgozhatsz diákként és veheted a bérletet.
2014. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Téves,nekem a diákigazolványom lejárt!A tanulói jogviszonnyal együtt június 30.-án!Erről ennyit!Pedig én is most érettségiztem.
2014. júl. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!