Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel hol, milyen...

Érettségivel hol, milyen munkakörben kereshetnék legalább egy kicsivel többet a minimálbérnél?

Figyelt kérdés
Jogosítványom van (B), műszaki érdeklődésű vagyok. Eladói végzettségem van, most is a kereskedelemben dolgozom (minimálbérért), de nem ebben a szakmában képzelem el a jövőm.
2019. aug. 3. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Raktárosként tuti többet keresnél, csak egy targonca jogsi kell, nálunk elég jól keresnek és nem dolgozzák halálra magukat, de a bátyám is targoncásként kezdte, vidéken 400 nettóért
2019. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyi a lehetőségem egy érettségivel? Teszem azt, ha nő lennék, akkor is csak a targoncázás lenne, mint lehetőség?
2019. aug. 3. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ssc
2019. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak egy példát mondtam, hogy létezik ilyen is, csak keresgélni kell és az adottságaihoz kellőt választani, speciel a párom képtelen lenne targoncázni, hiába férfi. De festő vagy villanyszerelő sem lehet bárki
2019. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom nekem menne-e a targoncázás, még nem próbáltam. Dolgoztam olyan helyen, ahol voltak targoncák, vágytam is egy kicsit a vezetőülésbe, meg nem is.

Sem festő, sem villanyszerelő nem lehetek, ettől még a szobám én festettem ki, ugyan hagy maga után kívánnivalót, sosem tanultam. Villanyszerelő szerettem volna lenni, de mivel ez sem lehetek, így csak itthon szerelek villanyt. Talán lettem volna kamionsofőr is, az sem lehetek. Ki talája ki, mi miatt esik ki nálam egy csomó szakma? Tényleg nem tudom mihez kezdjek magammal.

2019. aug. 3. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy csomo gyar, aholegadjak a netto 2-250-et juttatasokkal.


Budapest, Gyor, Kecskemet, Szekesfehervar.

Sok ceg, meg a szallast is alja. Bar nem egyagyas.

2019. aug. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!