Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tesz...

Mit tegyek, ha nem tesz boldoggá a karrier, de muszáj dolgoznom, mert szükség van az én keresetemre is?

Figyelt kérdés
Elég jó fizetéssel dolgozok egy cégnél, saját iroda, juttatások stb., de engem mindez egyáltalán nem tesz boldoggá. Tervezzük a férjemmel a babát, de már most sírhatnékom van, ha belegondolok, hogy majd eljön az idő, mikor vissza kell jönnöm dolgozni, ahelyett, hogy a gyerekemmel és a férjemmel lehetnék. Egy fizetésből nem jönnénk ki, és az én keresetem a több ráadásul. Hiába van karrierem, én szabad szeretnék lenni, de nem tudom hogyan érhetném ezt el. A férj csere nem opció, nagyon szeretem:) Ha valaki tud valamilyen okos tanácsot, szívesen fogadom. Már annak is örülnék, ha tudnék otthonról dolgozni, szabadúszóként pl. Mit érdemes tanulni, vagy mibe érdemes belefogni, hogy kiszakadhassak ebből a mókuskerékből. Nem dolgozni nem akarok, hanem ilyen formában nem akarok mint most, kötötten, minden nap egy irodában ülve. Többet szeretnék a családommal lenni, szabadon, nem akarok félve kéreszkedni 1 nap szabadságra is, nem akarok főnököt.

2020. jún. 10. 15:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
Egy gyerek? Eloszor en is csak egyetlen gyerkocot akartam, de parban a legjobb. A harom meg mar azert nem jo, mert egy mindig ki lesz kozositve. Nekem is ket tesom volt, nem tudtunk soha harman jatszani, valakit ki kellett rakni 😄
2020. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen egy gyerek, mi ennyit szeretnénk a férjemmel. Majd játszik a barátaival, nem kötelező a testvér. Nekem is van kettő, de sok vizet nem zavarnak az életemben. Nem garancia a testvér sem a szoros kapcsolatra. Amúgy meg mindenkinek a magánügye, hogy hány gyereket vállal. Én se szólok bele, hogy minek szüli egymás után a gyereket az olyan szülő, aki sem lelkileg, sem anyagilag nem tudja megadni nekik ami alapvető.
2020. jún. 11. 08:44
 13/14 anonim válasza:
Előző vagyok. Igen, teljesen egyet értek veled :)
2020. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 zltn6 válasza:
Egyet értek az #5. válaszolóval
2020. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!