Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valami baj ebből?

Lehet valami baj ebből?

Figyelt kérdés
Ma leestem a fáról és nagyon durván megütöttem a hátam, de inkább a tarkómat. Borzalmasan fájt, az egész fejem szétment. Amikor bevertem a tarkóm úgyéreztem nem bírok nyelni és nehezen veszem a levegőt. Ez utána rendeződött. Most pár órával később nehezen mozog a fejem, ropog össze vissza és fáj.

2020. jún. 13. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár belső vérzés is lehet a fejedben, amitől rosszabb esetben meg is halhatsz, jobb esetben csak nyakon alul lebénulsz.
2020. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezt honnan tudhatom meg?
2020. jún. 13. 20:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szedulok, nincs mas bajom azon kivul, hogy faj, de azt is csak akkor ha mozgatom. Szerencsere fure estem.
2020. jún. 13. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Agyrázkódásod biztos van, de nem ártana egy CT, vagy MRI sem. Meg kellene látogatnod a baleseti sebészetet. Ha belső érzésed van, az később is okozhat tüneteket. Jobb lenne, ha látna orvos.
2020. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom. Amugy nem utes volt hanem nyekkent egyet a nyakam, mert eloszor a hatamra erkeztem es igy visszahajlott a nyakam.
2020. jún. 14. 00:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Korulbelul meddig kene aggodnom emiatt? Most mar tobb mint egy napja tortent, nincs problemam, csak az utes helyen faj egy kicsit. Vernyomas okes.
2020. jún. 14. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs hányingered, nem szédülsz, nincsenek a mozgásodban változások,(nem kezd sem folyadék folyni az orrodból, füledből, szádból) és ez nem változik 4-5 napig, akkor nincs komolyabb problémád. Ha a hátadra estél először, akkor esetleg tényleg csak agyrázkódásod lehet csak.


A kölykök elég rugalmasak, strapabíróak. Dolgoztam velük 28 évet, ami alatt láttam elég agyrázkódást a betegszobán. Olyan is volt, aki 40°C fokos lázzal az ágyon ugrált, míg én, ha már 37,7°C-em van "meg akarok halni". :)

Szóval, ha anyád azt mondta, nincs semmi gond - mivel ő ismer, és lát téged per pillanat - akkor higgy neki, és ne ezen spilázd magad. :)

2020. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. Most kicsit megnyugodtam. Szerencsére eddig semmi problémám, ma elmentem sétálni, takarítottam, minden rendben volt. Remélem így marad.
2020. jún. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!