Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó barát az ilyen?

Szerintetek jó barát az ilyen?

Figyelt kérdés
A haverom beárult az anyjának hogy e cigizek mert ő nem mondja el senkinek + az ecigim mindig kisajátítja mintha az övé lenne + egy csomószor nem is figyel rám amikor együtt vagyunk akkor is játszik a telóján + ilyen idióta nagy hülyeségeket beszél aminek semmi logikája nincs + és nem jó barát az ilyen mint én de lehúzza az osztályokban a népszerűségének és szval elég ciki vele mutatkozni. 17F (és bocsi a gagyi helyesírásért)

#barát #e-cigaretta #Ciki barát
2020. jún. 17. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem barát.
2020. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem az.
2020. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%

Nem barát.

Tudom, erre nem vagy kíváncsi, de a cigizés gáz, az e cigi is. Inkább sportolj, kezd edzőterembe járni. :) 25/N

2020. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy az ilyen nem is barát ha még folytatja ezt a viselkedést akkor vágd ketté a barátságotokat
2020. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak sajna kb ő az egyetlen barátom aki a városokban lakik
2020. jún. 18. 17:33
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem, nem barát szerintem,ha rövid időn belül nem hagyja abba ezeket, akkor hagyd a francba. Barátokat lehet szerezni,ha nem is azonnal. (Egyébként , ha ez megnyugtat jelenleg nekem sincs egy közeli, elérhető barátom se,mert új helyen vagyok, ráadásul nem vagyok egy szociális fajta. De remélem mindketten találunk új barátokat)
2020. dec. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!