Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó barát az ilyen?

Jó barát az ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akit már 5 éve ismerek, talán a legjobb barátomnak is mondhatnám. Viszont mostanában nem jövünk ki olyan jól, legalábbis szerintem. Mikor beszélgetünk legtöbbször róla van szó és emiatt nagyon sok mindent nem tud rólam. Ha mesélek neki valamiről ami érdekel engem (pl. kedvenc sorozat,

kedvenc színész, kedvenc eggyüttes) mindig leszólja valahogy, amiről nem tud de engem kicsit szokott zavarni. Esetleg ha szóba kerül a hobbija én mindig mondom, hogy tök király meg milyen jó, hogy megtalálta amivel szeret foglalkozni. De amikor én mesélek az én hobbiaimról mindig elejt pár gúnyos megjedzést. És 5 év után se tudja mikor van a szülinapom, pedig én tudom és minden évben készülök az övére. Mit csináljak? Mondjam meg neki, hogy ezek engem zavarnak vagy hadjam?



2020. ápr. 12. 10:11
 1/5 anonim válasza:
Nem.
2020. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy barát veled örülne, vagy legalább nem szólná le azokat, amikért rajongsz, amik örömet okoznak neked. főleg nem ejtegetne el ilyen meg olyan megjegyzéseket..

hasonló volt velem is, csak pepitában, de én óvatosan megkérdeztem, hogy zavarja-e valami, mondván valami nyomja a lelkét, de önszántából nem mondaná el.. és hát.. nem csinálnám máshogy, most is megkérdezném, de engem az a lány állított be a hibásnak és elhordott mindennek. és innen tudtam, hogy nem igazi barát, mert egy barátságban ezt meg lehetett volna beszélni. szerintem.

2020. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő nem egy igaz barát. Nekem ugyan ez volt. Legjobb barátnők voltunk, és nem éreztem magam annyira jól mellette, mert engem is mindig leszólt, és ő volt a középpontban. Nemrégiben véget vetettem a barátságunknak, mert elegem volt belőle. Azóta is nagyon boldog életet élek.
2020. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szintén én is találkoztam már ehhez hasonló emberekkel és még mindig az életembe vannak. Szerintem is kérdezd meg tőle, hogy esetleg van-e valami baj, hogy mostanába így válaszol neked. Mert tényleg ha te is normálisan válaszolsz es örülsz az elért sikereinek, akkor neki mint legjobb barátnak ugyanez lenne a dolga.

Én az ilyen barátaimnál mindig mehkérdeztem, hogy mi bajuk van, de mindig mondták hogy semmi.. Hát egyszer betelt a pohár az örökös flegmazással és megmondtam, hogy jó lenne ha nem csak magát fényezné, és elég idegesítő, hogy a velem történteket leszarja de én beszéljek az ő problémáiról nap hosszat.

2020. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat. :)
2020. ápr. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!