Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan tudom...

Mit csináljak? Hogyan tudom ezt felhasználni? Egyáltalán honnan tudhatom, hogy tényleg jó vagyok-e?

Figyelt kérdés

Mostanában, ha unatkozok, akkor írok... Néhány történet eszembe jut és azt leírom, átolvasom, belejavítgatok, ha még valami eszembe jut hozzátoldom... Néhány ismerősöm olvasgatni szokta és véleményük szerint van tehetségem az íráshoz. De nem tudom, hogy ezt mire tudnám felhasználni?

A barátnőm benevezett egy versenyre, ami arról szólt, hogy egy One Direction számhoz írni kellett egy minimum 5 oldalas történetet. Nekem 13 oldal lett...

Megnyertem a versenyt és a díjam az, hogy a verseny szervezőjével most blogot írhatok. Nem vagyok jártas a 1D témákban, nem vagyok rajongó, de élvezem az írást és páran olvassák is a blogot.

Szóval a lényeg, hogy szeretek írni, ismerőseim szerint jól tudok fogalmazni, de én nem tudom, hogy ezzel mit kezdjek. Van pár írásom, de... Valaki nem tudna segíteni? Tippek? Jó tanácsok???



2013. máj. 30. 18:37
 1/2 anonim válasza:
Nagyon sokan vannak így vele h tetszik nekik de csak hobbiként. Szerintem csinálj egy sját blogot ahová a történeteidet írhetod. Ha akarsz csinálhatsz fan-ficet is, ami arról szól h egy már létező könyvnek a történetét továbbírod /átírod. Mostanában nagyon sok ember (pl ismeretségi körömből is sokan)olvas fan-ficet.
2013. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez jó, köszi!

Most egy ismerősöm felajánlotta, hogy elintézi nekem, hogy pár sztorim benne legyen az újságban... Hátha az majd elindít valamilyen úton... :D De nagyon köszi a tanácsot! :D

2013. máj. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!